1. RELENTLESS - Hellscream Alliance - magyar PvP guild

    Sz?®p napot mindenkinek!

    Megnyitotta kapuit a Hellscream első magyar PvP guildje a RELENTLESS!

    C?®lunk egy min?®l ??tők?®pesebb MAGYAR PvP guild kialak?¡t?ísa, amely előbb-ut??bb ak?ír komoly h?¡rn?®vre tehet szert majd a realmon. Előzetes f?®lelmeinkre tot?ílisan r?íc?ífolva p?ír nap ut?ín kijelenthetj??k, hogy minden a terveink szerint alakul ?®s nem lesz sz??ks?®g??nk k??lf?Âldi j?ít?®kosok bev?®tel?®re.

    A kezdeti időszakban nem lesznek komoly k?Âvetelm?®nyeink, ink?íbb a k?Âz?Âss?®g ?®p?¡t?®se lesz elsődleges, valamint a megfelelő l?®tsz?ím kialak?¡t?ísa, ezzel előseg?¡tve a premade Bg-ket ?®s ar?®n?íkat.

    A guild m?ír jelenleg is j??p?ír komoly arena ?®s ratedbg tapasztalattal rendelkező embert tudhat mag?í?®nak, de term?®szetesen tov?íbbi tagokat is v?írunk leendő Rated BG csapatunkba.

    V?írunk teh?ít szeretettel minden PvP orient?ílt j?ít?®kost a guild??nkbe a Hellscream realmon.

    Facebook-csoport: https://www.facebook.com/groups/1390447314579454/

    Ingame el?®rhetős?®g (a lista bőv??l folyamatosan): Ensineum, Insystent, Disgrace, Mitras, Deadmoney,

    ?£dv, Ensineum :cool:

  2. Siker??lt ?Âsszehozni valamit? Engem mindenk?®ppen ?®rdekelne, egy el?®g komoly allis guildből j?Ânn?®k Neltharionr??l.

  3. Igen igen, nagyon j??l alakulnak a dolgok, gyűl??nk sz?®pen, TS szob?ít is siker??lt m?ír az egyik tag seg?¡ts?®g?®vel beszerezn??nk.

  4. Kisebb gond

    Hy! Brilia vagyok olyan a gondom nem tudom ti nektek volt m?ír e ilyen de bel?®p?®sn?®l ezt ?¡rja ki:
    Data\enUS\locale-enUS.MPQ; Cannot stream required archive data. Please check your network connection.

  5. July 5, 2015  
    szia,
    Szivesen csatlakoznek ha meg aktivak vagytok.Eredetirol jonnek mert hihetetlenul elszurtak a pvp-t wod-ban.
    Elore is koszi a valaszt.
    Meg csak annyi, h milyen class/spec-re van szukseg a klanban?

  6. July 6, 2015  
    szia,
    Szivesen csatlakoznek ha meg aktivak vagytok.Eredetirol jonnek mert hihetetlenul elszurtak a pvp-t wod-ban.
    Elore is koszi a valaszt.
    Meg csak annyi, h milyen class/spec-re van szukseg a klanban?
    Hali, szerintem ők már nem túl aktívak... + Hellscream realm jelenleg nincs is :/ Ha MOP és alli akkor Nordék és a legio vagy az unikum ez a 2 guild van ott jelenleg, Hordában pedig mi Az outsiderssel és a hungarikumosok!
    további szép napot!
    üdv.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •