1. Absit Invidia - Ragnaros

    Guildă relativ nouă , formată ?«n urmă cu două luni , am reuşit să formăm o mică comunitate de rom?óni pentru furturi din guild vault , ?«njurături şi nu ?«n ultimu` r?ónd Endgame Content. Progres?ónd de la FoS si PoS farm am ajuns să facem urmatoarele: Icecrown Citadel : 10N - Full , 10H-11/12 , 25N-Full , 25H-10/12. Ruby Sanctum 10N-Full . 10H-full , 25N-full 25H-N/A .
    Acum că ne-am lăudat , dormim sa menţionăm că recrutăm jucători rom?óni cu IQ peste 90 , 7 ani de acasă şi ceva hăinuţe pentru raiduri , dacă există primele două mentionate gear-ul n-o să fie o problemă.

    "De ce să vin la voi ?«n breaslă?" - Mă bucur că ai ?«ntrebat , ?«n primul r?ónd suntem cea mai cu două perechi de coaie guildă doar de rom?óni de la Alianţă de pe Ragnaros şi ?«n al doilea ... avem fete ?«n guilda .

    Dacă nu duceţi lipsă de cele menţionate mai sus aruncaţi un /whisper lui Nathrakhh pentru mai multe detalii. Numa` bine.


  2. Patetic rimeaza cu numele tau.



    Succes cu guilda!


  3. initial era sa cred ce se scrie aici.

    Bafta cu guilda!

  4. Ce cauta un tbc-ist pe server de 3.3.5a? Intreb si eu ..parca mai sunt servere de 2.4.3 deschise.Probabil vrea sa fie si el special.

  5. Ce cauta un tbc-ist pe server de 3.3.5a? Intreb si eu ..parca mai sunt servere de 2.4.3 deschise.Probabil vrea sa fie si el special.
    Sunt special m8, umad?

    Doar ca mi se pare putin deplasat sa spui ''avem fete in guilda'' cu speranta ca mai da join un labar sau doi, incetati sa le mai pupati in (***). Hot grills aint that special.

  6. Hot grills aint that special.
    da. virgin. era probabil ceva care sa amuze publicul care citeste. nu cred ca a spus asta intr-un mod foarte serios.

  7. Reply

    Cum a spus si "nathrakh666" .... se recruteaza playeri cu IQ ... Cei care nu inteleg umorul in descrierea Guild-ei , chiar nu au ce cauta in ea. Au facut si am facut cu aceasta noua guilda progrese imense.
    Ca sa ne "LAUDAM" , in momentul de fata avem GAchiv unei vechi guilde...careia chiar nu o sa ii dau numele ca nu are rost...se stie ca e veche si o stie lumea ; sa revenim , ne-a mai ramas doar de "doborat" LK 25HC ( progres 11/12 ) si RS 25HC ( N/A ) . Si sa SPECIFIC ... Guilda ROMANEASCA ( DOAR DE ROMANI ;) )

  8. Kokolyna nu ne mai "LAUDA". Suntem niste carati...
    Cu respect si spume la gura,
    Clauidia(Benko).

  9. L-ati suparat pe asta micu ca ati vorbit de hack-uri :))))

  10. Cataelk, nu ne da de gol, o*fg...
    Gata copii, nu va mai activati ca ne tin astia sub supraveghere :))


  11. Da . Exista si urcam in progress :

    Icc 10n : Clean
    Icc 10hc : Clean
    Icc 25n : Clean
    Icc 25hc : 11/12 ( Lk dus la 18% )
    Rs 10n : Clean
    Rs 10hc : Clean
    Rs 25n : Clean
    Rs 25hc : 0/4


12 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •