1. Drcna's Avatar
    Drcna
    Guest

Your Suggestions - پیشنهاد های شما

سلام دوستان
    این تاپیک محل پیشنهاد های شماست، اگر دوست دارین تغییری در انجمن ایرانی ها ببینید اینجا مینویسید

اولین پیشنهاد رو هم خودم میدم اونم اینه که فارسی بنویسید

خوب خوندن این متن راحت تره یا
    khundane in matn
    البته هر جور که راحتین، ولی شاهنامه هم با این خط نوشته شده پس بهتره ما هم فارسی بنوسیم

2. Drcna's Avatar
    Drcna
    Guest
    فکر خوبیه.شما شروع کنید، بقیش با من

3. پیشنهاد سوم رو خودم می دم
    در همه ی ریلم های مولتن ما ایرانی داریم. اگه مدیر فرم بخواد می تونه برای هر ریلم دو گیلد معرفی کنه تا ملت توی یه گیلد باش
    می دونم کار سختییه اما شدنی

4. Drcna's Avatar
    Drcna
    Guest
    خوب من نمیتونم به کسی بگم بره توی چه گیلدی. چون اونوقت مسئول هر اتفاقی که توی اون گیلد بیوفته من هستم.

الان پرتقالی ها رو برید ببینید 3 صفحه گیلد مختلف دارن. تمام ملیت ها هم یه لیست دارن از گیلد های خودشون ولی ما فقط دو تا گیلد داریم که اونا هم بازخورد منفی گرفتن

کار شدنی هم هست به شرطی که نینجا نکنن یا فحش و اعصاب خوردی راه نندازن تو گیلد

مورد داشتیم افسر گیلد بوده 200 هزار گلد برداشته رفته یه گیلد دیگه. خب همه ی اینا باعث میشه یه بی اعتمادی به وجود بیاد

5. من به جرات میگــم توی این 10 سالی که ووو بازی کردم تا حالا گیلد ایرانی درست ندیدم ! همیشه سر ایتم دعوا بوده !
    همیشه کل کل بوده ! همیشه سر ریـــد تــایم ها یا لگ بودن یا ..... همیشه همیشه همیشه...

6. البته هر جور که راحتین، ولی شاهنامه هم با این خط نوشته شده پس بهتره ما هم فارسی بنوسیم

ممنون از پیشنهاد خوبت فقط یه نکته خیلی خیلی کوچیک
    شاهنامه رو به زبان پارسی سرودن نه فارسی

پیشنهاد سوم رو خودم می دم
    در همه ی ریلم های مولتن ما ایرانی داریم. اگه مدیر فرم بخواد می تونه برای هر ریلم دو گیلد معرفی کنه تا ملت توی یه گیلد باش
    می دونم کار سختییه اما شدنی
    منم واقعا پیشنهاد نمیکنم گیلد کاملا ایرانی بزنید ولی اگه دوست دارین میتونید یه گیلد بزنید با چند تا بچه باحاله ایرانی و یکمم خارجی قاطی کنید
    اگه تو نلثاریون بازی کرده باشید حتما اسم گیلد اوت بریک رو شنیدین اومجا تمام ایرانیشاش ماه بودن هم بازی بلد بودن هم با معرفت خدایی یکی از یکی با گل تر . پیشرفت گیلد هم عالی بود
    پیشنهاد میکنم این شیوه رو برید اگه دوست دارین
    یه نکته دیگه : اوت بریک پاک شده و دیگه وجود نداره، اونی که الان هست یه گیلد تقلبیه

7. گیلد ایرانی خوبه ولی یه مشکلی داره اونم اینه که ساعات فیکس بودن نت هر کس نسبت به شرکت و شهرش فرق میکنه و این مساله یکم جمع مکردن رید رو سخت میکنه
    ولی پیشنهاد من اینه میتونیم همدیگرو تو اد لیست داشته باشیم یا به جای اینکه بریم گیلد ایرانی بزنیم تو یه گیلد حخارجی باشیم و هممون کنار هم توی اون گیلد فعالیت کنیم
    من از خودم شروع میکنم
    Realm Hellscream
    Faction: Horde
    Name:Rottmayer
    هر ایرانی تو این ریلم هست ادم کنه

8. May 26, 2015  
    باو اصن چه کاری همون پیشنهاد سه خوبه یه نفر که از همه وارد تره و از همه با تجربه تره یه گیلد بسازه و اعلام کنه که همه برن و تنها کسایی که وفادار و قابل اعتماد بودن رو افیسر کنه تا مشکلاتی مثل اونایی که گقتین پیش نیاد اگه بخوایم راحت کارمون پیش بره باید یکم تلاش کنیم نه این که عین سیب زمینی یه جا بشینیم منتظر شیم همه چی خودش درست با کمک هم راحت میتونیم یه گیلد بسازیم که ایرانی ها توش باشن در مورد ساعت فیکس بودن هم اگه گیلد خوب باشه انقدر پلیر هست که اگه بعضی ها هم فیکس نبودن کسای دیگه بیان و اونایی که فیکس شدن هم تو ساعات خودشون بیان رید ولی همه اینا بستگی به تلاش خودمون داره نه این که همینطور در موردش حرف بزنیم الان تو ملتن یا همین اسم جدیدش وارمین کلی ریلیم هست حداقل باید یه گیلد ایرانی تو هر کدوم باشه اگه همچین چیزی رو با کمک هم بسازیم ایرانی ها به راحتی ارتقا پیدا میکنند و با هم دوست میشن و همه کار ها بخوبی پیش بره ولی پایان حرف ام اینه که اگه بخواییم قوی باشیم باید گیلد مستر قوی داشته باشیم و حرف فقط حرف گیلد مستر باشه تا مشکلی پیش نیاد و گیلد پا برچا بمونه الان تنها چیزی که من نمیتونم بگم اینه که چه کسی اینقدر قویه که به تونه رهبری این گیلد رو بدست بگیره اگر این مشکل بر طرف شه تمام این چیز هایی که گفتم محقق میشه

9. May 29, 2015  
    من میتونم بگم از زمانی که سرگرس لیچ کینگ بود تا زمانی که وایپ شد تو پی وی پی سرجمع 3نفر خوب بودن اونم عزیز(ُاستانر) وامیر(ایگلت) و انگرآنجل بودن توی وی ای هم خودم (هردبین)و اسکندر(شوال) و علی(اوستاگار) که میدونستن چه خبره بقیه هرکیو دیدم یا دنبال این بود که اویزونت شه.یا اینکه اگه بلد نبود تاکتیکیو میگفتیم بگو صداش در نمیومد بعد وایپ میشدیم
    خداییش گیلد ایرانی همه توقع دارن ازت هیشکی به قانونو رنک و اینا کاری نداره.ایتم میفته میگند بده من و و و بقیشو همه حفظید دیگه
    منتها اگه به نظرتون گیلدی تو فراستولف هست که میتونم کمکشون کنم حتما بهم پیام بدین یکی از هیرو هامو میارم برای کمک چه تاکتیکی چه بقیه مسائل
    هیرو مینم توی -نرد ریج- هستش(اینم بگم که تی او تی 3/3 الیانس فرست و 5/5 سرور فرست بودیم بعدم که اومدیم فراستولف تا همه بیان نرسیدیم سرور فرست 7/7 بگیریم)سه سالی هم هست تو این گیلدم از اورل رگناروس
    خواستید بگید یه هیرو بیارم تو گیلدتونHordpyroالانم الیانس-فراستولف-هیرو مینم هینم
    هردبین=Hordbane
    استانر=Stuner
    شوال=Showal
    ایگلت=Eaglet
    انگرآنجل=Angerangle
    استاگار=Ostagar
    نردریج=Nerd Rage
    سرگرس=Sargras
    فراستولف= Frostwolf
    Edited: May 29, 2015