1. Account recover

    Treba mi pomoc oko account recover, ne znam email... tj zaboravio... znam username i pass da li ima neka fora da se preko username i pass to odradi ??

  2. Moze, ali moraces da otvoris support ticket na websajtu.

  3. Jel bi mogao malo da mi objasnis kako i sta da radim kad otvorim support ticket? hvala!!!

  4. Jel bi mogao malo da mi objasnis kako i sta da radim kad otvorim support ticket? hvala!!!
    Otidji na pocetnu stranu, klikni na ikonicu koja izgleda kao pismo, pa ides "New Ticket" i tu napisi u cemu je problem.

    Evo ti i slika: KLIKNI ME

  5. Momci, može ko pomoć... Mislim da mi je sjeban acc. Evo šta sam slao adminima, pa da ne ispisujem sve opet:

    I've never really used Molten forum so i'm have troubles about finding and contacting right people for my issue.
    Once you fixed everything after hijacking I sucessfully recovered my account and played on server. I've email from you, when I changed account (server) password as confirmation that i had recovered account. Now, i can't even write my name nor password, it says that "No forum accounts match the email and password provided", yet, when i write email or forum nick to recover my acc. again this above pops out. It's like my account is whole deleted or something. :/
    Please help, and i'm sorry if I bother you.

  6. Momci, može ko pomoć... Mislim da mi je sjeban acc. Evo šta sam slao adminima, pa da ne ispisujem sve opet:
    Probaj restartovati pw.

  7. Momci, može ko pomoć... Mislim da mi je sjeban acc. Evo šta sam slao adminima, pa da ne ispisujem sve opet:
    Probaj restartovati pw.
    Kaže da ne postoji account name, a probao sam i prije ovaj prije recovera i poslije.


  8. A mozes li uci na forum?
    To sam uspio da povratim (retrieve).

  9. To sam uspio da povratim (retrieve).
    Vjerovatno ti se nesto ubagovalo, kontaktiraj podrsku. Ili probaj poslati Edificeu PM da ti restartuje recovery.

  10. Vjerovatno ti se nesto ubagovalo, kontaktiraj podrsku. Ili probaj poslati Edificeu PM da ti restartuje recovery.
    A poslao sam mu ovo gore, al' izgleda ne odgovara. Hvala u svakom slučaju. Ako ko što ima da doda nek javi. :/

  11. Ovo se i meni desava. A pre neki dan sam se ulogovao bez problema, sa novim podatcima.

  12. May 23, 2015  
    decki help.. znaci iso sam na account recovery i udem u igru i nema nista opet.. help!

  13. May 24, 2015  
    decki help.. znaci iso sam na account recovery i udem u igru i nema nista opet.. help!
    Mislis nema tvojih likova? Svi likovi su izgubljeni prilikom kradje baze podataka koja se desila pre par meseci.

    Ako mozes da se ulogujes u igru i na websajt sa tvojim accountom, onda je recovery uspesno obavljen.

  14. promenio sam Death Kighta u horde nije se prebacio a skinulo mi poene sta da radim???

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •