1. Shadow Priest pomoc

    Pozdrav svima, zovem se Nevena i nova sam u WoWu i posto imam celo slobodno leto, preko dana cu cesto imati puno slobodnog vremena, pa bi mi dobro dosla pomoc.
    Htela bih da igram shadow priesta da se bijem protiv drugih igraca.
    Trenutno i nemam bas neku opremu, ali cula sam (tj. receno mi je) da je najbolje uzeti Satin set i haste offset, sa dislodged foreign object
    i charred twilight scale trinketima i scepter mace + wf offhand. Ne znam zasto je ovako, ali mi je to rekao neki priest sto je sve pobedjivao ispred stormwinda, pa se nadam da zna sta prica.

    S obzirom da sam nova, htela bih da postavim par pitanja...

    Sto se tice igre, ne znam mnogo. Kako se igra protiv drugih klasa, ali i drugih pristova ?
    Postoje li odredjene taktike i trikovi ?
    Koga mogu da ubijam, a od koga da bezim ?
    Koje su prednosti i mane shadow prista i da li brzo dosadi ?
    Igram Human rasu i lvl 80 sam, da li je to dobro za shadow prista ?
    S kime i kako da igram arenu ? Nisam probala da igram arenu, samo sam videla na youtube, deluje zanimljivo..

    Molila bih nekog ko ima iskustva sa shadow pristom da mi odgovori, ukoliko nije problem.
    Hvala unapred.

  2. Samo tako radi domacice moja mora srbija da bude velika i jaka nemoze ovi slabici sto ne igraju wow da nas vode vise za pobedu i za vojvodu sto jede prase u sred slave.Inace dobro si krenula dobar izbor za gear samo ti pare trebaju to mozes sa poslovima sa strane da zaradis bez problemi.

  3. Sta je ovo??? niko ne sme da odgovori samo ja bas ste vi neke srbende nema nikakav heroj ovde sve nejaki urosi.ja bi voleo dupoznam ovakve osobe irl da razmenim kontakti i da busim ko u trepchu kad vade ugalj.

  4. Pozdrav svima, zovem se Nevena i nova sam u WoWu i posto imam celo slobodno leto, preko dana cu cesto imati puno slobodnog vremena, pa bi mi dobro dosla pomoc.
    Htela bih da igram shadow priesta da se bijem protiv drugih igraca.
    Trenutno i nemam bas neku opremu, ali cula sam (tj. receno mi je) da je najbolje uzeti Satin set i haste offset, sa dislodged foreign object
    i charred twilight scale trinketima i scepter mace + wf offhand. Ne znam zasto je ovako, ali mi je to rekao neki priest sto je sve pobedjivao ispred stormwinda, pa se nadam da zna sta prica.

    S obzirom da sam nova, htela bih da postavim par pitanja...

    Sto se tice igre, ne znam mnogo. Kako se igra protiv drugih klasa, ali i drugih pristova ?
    Postoje li odredjene taktike i trikovi ?
    Koga mogu da ubijam, a od koga da bezim ?
    Koje su prednosti i mane shadow prista i da li brzo dosadi ?
    Igram Human rasu i lvl 80 sam, da li je to dobro za shadow prista ?
    S kime i kako da igram arenu ? Nisam probala da igram arenu, samo sam videla na youtube, deluje zanimljivo..

    Molila bih nekog ko ima iskustva sa shadow pristom da mi odgovori, ukoliko nije problem.
    Hvala unapred.
    Prvo, @Velikasrbija Iskuliraj se batice, proslo je sat vremena od tvog prvog posta.

    @Nevena97.
    - "Sto se tice igre, ne znam mnogo. Kako se igra protiv drugih klasa, ali i drugih pristova ?"
    Sto se tice u klasa u totalu moras da ih igras, ili konstantno da igras protiv njih da bih znala kako bi napravila counter bilo cemu.
    To bi bio zaseban guide od jedno, 5 hiljada linija ako ne i vise.

    - "Postoje li odredjene taktike i trikovi ?"
    Naravno, postoje odredjeni bildovi samog specca za razlicita igranja od mp5/crita i tako dalje koji su bolji za odredene partnere.
    Isto tako postoje stvari kao sto su "SWD na sheep/blind/Etc" - Mind Seer na partnera {Citaj : Stealth}, radi otkirvanja druge klase {Citaj Stealth Opet}.
    Onda Devouring Plague, radi instant XXX dmg, sto je super kada treba da se scoruje Kill, bez ikakvog castovanja {Citaj : Duel vrarijanta}.
    Pre Hotovanja/Skidanje Buffova {Citaj Mage/Rogue counter da ne bih usla u combat}.
    Sad tu postoji jos gomilu stvari, ali polako.

    - "Koga mogu da ubijam, a od koga da bezim ?"
    Ako bih razmisljao o tome, problem bi bio [Ench] Shaman, Solidan [FrostMage], Warrior, naravno zasebna je prica DK, Awarlock koji je opet solidan.
    Ali to bi bilo to manje vise.

    - "Koje su prednosti i mane shadow prista i da li brzo dosadi ?"
    Prednosti su sto je jedna od boljih clasa {Razmisljaj tuzni Ret paladin}, i da dosadi kroz neki peroid kao i sve drugo.

    - "Igram Human rasu i lvl 80 sam, da li je to dobro za shadow prista ?"
    Da sto se tice PvP-a Humani u Wotlk su defintivno najbolja klasa, zbog mogucnosti nosenja 2 trinketa, bez gubljena "Glavnog trinketa koji skida sve".

    - "S kime i kako da igram arenu ? Nisam probala da igram arenu, samo sam videla na youtube, deluje zanimljivo"
    Ovako ide :
    >SP/Mage
    >SP/Rogue
    >SP/DK

    I naravno ima par "Kvazi setupa" kao.
    >SP/Ele Shaman
    >SP/Boomkin


    Uzivaj.
    Edited: June 15, 2015

  5. Prvo, @Velikasrbija Iskuliraj se batice, proslo je sat vremena od tvog prvog posta.

    @Nevena97.
    - "Sto se tice igre, ne znam mnogo. Kako se igra protiv drugih klasa, ali i drugih pristova ?"
    Sto se tice u klasa u totalu moras da ih igras, ili konstantno da igras protiv njih da bih znala kako bi napravila counter bilo cemu.
    To bi bio zaseban guide od jedno, 5 hiljada linija ako ne i vise.

    - "Postoje li odredjene taktike i trikovi ?"
    Naravno, postoje odredjeni bildovi samog specca za razlicita igranja od mp5/crita i tako dalje koji su bolji za odredene partnere.
    Isto tako postoje stvari kao sto su "SWD na sheep/blind/Etc" - Mind Seer na partnera {Citaj : Stealth}, radi otkirvanja druge klase {Citaj Stealth Opet}.
    Onda Devouring Plague, radi instant XXX dmg, sto je super kada treba da se scoruje Kill, bez ikakvog castovanja {Citaj : Duel vrarijanta}.
    Pre Hotovanja/Skidanje Buffova {Citaj Mage/Rogue counter da ne bih usla u combat}.
    Sad tu postoji jos gomilu stvari, ali polako.

    - "Koga mogu da ubijam, a od koga da bezim ?"
    Ako bih razmisljao o tome, problem bi bio [Ench] Shaman, Solidan [FrostMage], Warrior, naravno zasebna je prica DK, Awarlock koji je opet solidan.
    Ali to bi bilo to manje vise.

    - "Koje su prednosti i mane shadow prista i da li brzo dosadi ?"
    Prednosti su sto je jedna od boljih clasa {Razmisljaj tuzni Ret paladin}, i da dosadi kroz neki peroid kao i sve drugo.

    - "Igram Human rasu i lvl 80 sam, da li je to dobro za shadow prista ?"
    Da sto se tice PvP-a Humani u Wotlk su defintivno najbolja klasa, zbog mogucnosti nosenja 2 trinketa, bez gubljena "Glavnog trinketa koji skida sve".

    - "S kime i kako da igram arenu ? Nisam probala da igram arenu, samo sam videla na youtube, deluje zanimljivo"
    Ovako ide :
    > SP/Mage
    >SP/Rogue
    >SP/DK

    I naravno ima par "Kvazi setupa" kao.
    >SP/Ele Shaman
    >SP/Boomkin


    Uzivaj.

    Hvala. Inace kako da bacim mind sear na friendly target ? ili mislis da bacim mind sear u 2v2 na ovog sto nije u steltu ?

  6. -Hvala. Inace kako da bacim mind sear na friendly target ? ili mislis da bacim mind sear u 2v2 na ovog sto nije u steltu ?
    Bacis Mindseer na Enemy Priesta tipa, da nadjes rogue koji ceka tvog rogua da ga sap na openeru na to sam mislio, nego sam se lose izrazio.

    Sto se tice "Dikrektnih taktika" za bilo sta, to je opet posebna tepma ; Tipa War/Pala - War/DP - Dk/Druid i tako dalje.
    Edited: June 15, 2015

  7. -Hvala. Inace kako da bacim mind sear na friendly target ? ili mislis da bacim mind sear u 2v2 na ovog sto nije u steltu ?
    Bacis Mindseer na Enemy Priesta tipa, da nadjes rogue koji ceka tvog rogua da ga sap na openeru na to sam mislio, nego sam se lose izrazio.

    Sto se tice "Dikrektnih taktika" za bilo sta, to je opet posebna tepma ; Tipa War/Pala - War/DP - Dk/Druid i tako dalje.
    Hvala u svakom slucaju, mada sam mislila da je forum aktivniji :)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •