1. Aslında Tsulong buglu ama kesiliyor :) biz alliance de kestik.Sunbeam de stacklenirseniz (sarı alan) ve shamanların fear engelleyen totemi vardı sanırım onu kullanıldığı zaman rahatlıkla kesiliyor.Sunbeam değiştiğinde grup halinde yeni çıkan Sunbeam giderseniz kesebilirsiniz.Hepinie şimdiden kolay gelsin :)

2. Eyvallah dostum oyle yapmana gerek yok okadar debuff aldiginda stacklarin silinmesi icin o isiga girip cikman yeterli gereken yerlerde de o totem veya cleanselar atilir feari silmek icin.

3. Bi saniye yahu bu guild Ally'de değil miydi?
    (Cata'da Ally'deydiniz.)

4. Bi saniye yahu bu guild Ally'de değil miydi?
    (Cata'da Ally'deydiniz.)
    Aynen, bu Guild Neltharion'da Alliance idi, simdi Horde'da devam etme karari aldik.

Shamanyolu, Hurremsultan.

5. geri döndüm oyuna guild baya gelişmiş online sayısı falan akşamları 40 a kadar çıkıyor

6. Zahide's Avatar
    Zahide
    Guest
    warcraftla ilgili tüm forumlarda türk guildlerine ait ortak sorunlar sizde de var . oyuna yeni gelenlerde öyle iyi izlenim bırakıyorsunuz ki her memberinizi gördüğümde allah yardımcın olsun diyorum oyunculara karşı tavrınız değişmemiş . keşke geldiğiniz catada kalsaydınız sizi bırakıp oyuna devam edenler '' herkesi siz gibi sanıyor '' sadece bunun için gelip bunu yazdım ... bir soru sormadım cevapda beklemiyorum

7. warcraftla ilgili tüm forumlarda türk guildlerine ait ortak sorunlar sizde de var . oyuna yeni gelenlerde öyle iyi izlenim bırakıyorsunuz ki her memberinizi gördüğümde allah yardımcın olsun diyorum oyunculara karşı tavrınız değişmemiş . keşke geldiğiniz catada kalsaydınız sizi bırakıp oyuna devam edenler '' herkesi siz gibi sanıyor '' sadece bunun için gelip bunu yazdım ... bir soru sormadım cevapda beklemiyorum
    Valla bunu neye dayanarak soyluyosun anlamis degiliz ne demek istedigini de anlamis degiliz acikcasi bu Guildi bilen bilir, her nekadar yeni Memberler olsa elimizden geldigi kadar yardimi da yapiyoruz, tavlarimiz herkese ayni degisen bisey yok, Catacylsm Realminde bu Guildi bilen bilir bilmeyen anca boyle anlamsizca konusur durur. Keske bizim Guilde fikir verecegine kendi Guildin icin arkadaslarinla fikir alis verisi yapsan, biz okadar oyuncu sayisi da istemiyoruz ADAM olsun yeter, ayrica HOSGELDINIZ nekadar gec demis olsamda.
    Edited: April 23, 2015

8. May 23, 2015  
    Konuyu up layalım dimi . Sargeras dan gelecek olan arkadaslar içinde bilgi olsun. Guild aktif olarak devam etmektedir.

9. May 25, 2015  
    Guild'e yeni katıldım diyebilirim. Çok fazla giremememe rağmen her girdiğimde bir Türk Guild'i yüksek bir online sayısı ile karşılaşıyorum. Raid'lere devam ediliyor, fırsat olursa inşallah bir gün ben de katılıcam. Ortam güzel diyebilirim. umarım böyle sürer. -Riptide

10. May 30, 2015  
    Guil dağıldı mı ya, kimsee denk gelemedim.

11. June 9, 2015  
    Dağılma gibi bi durum söz konusu değil. Sadece invite isteyebileceğiniz isimlerin güncellenmesi gerekiyor. Raid kadrosunu genişletiyoruz, gelmek isteyenlere (Tank>Rdps>Heal) kapımız açık :)
    /Nyhuf

12. reklam 3 sayfa geriye düşmüş up olsun guild aktif hala arıyan bulsun.

13. guilde giriceklere tavsiyem canları sıkılınca adam atarlar .. kendilerini bibok sanırlar

First 123 Last