1. Frostwolf Alliance guild <Golden Path>

Merhaba arkadaşlar 6 arkadaş alliance tarafında oynuyoruz. herkese açık türk-yabancı guild kurduk.

oyun içinde :

Lavaburn
    mcwar
    xeas
    Cikolata
    mchaos

whisp atabilirsiniz. yada /who golden path yazıp birinden inv isteyebilirsiniz.

Türk arkadaşlar için kuruduğumuz kanal için /join gpturk yazabilirsiniz şifreyi benden veya cikolata'dan isteyebilirsiniz. (altta ki postlarda resimli anlatımı var)

22.03.2015 ekleme ;

Raid günleri : Cuma - Pazar - Pazartesi (duruma göre 21:00 veya 22:00 başlangıç 23:00 veya 24:00 bitiş.) yani bu saatler civarı :)

progress'e göre fazladan veya daha az gün sayısı olabilir oluşacak kadroya göre herşey.

şuan için raid kadrosuna tüm alımlar açıktır.

item level önemsemiyorum sadece bana (lavaburn) whispten yazarsanız bilgilerinizi alırım ona göre kadromuzu oluştururuz.

PvP için hali hazırda 5-6 kişimiz var. isteğinize göre horde'da ki türk guildiyle rated maçlarına gidebiliriz veya başka takımlara karşı. pvp yapan bir çok türk arkadaş görüyorum hep beraber daha çok eğlenebiliriz.

25.04.2015 ekleme ;

PvE için yeterli kadro kurulamadığı için progress sürecinde pug gidildi.

Gün geçmesin ki yeni yeni arkadaşlar pve için bize dahil olsun. ancak bir daha raid saatinde ne görüyoruz ne duyuyoruz. benim için ha türke taktik anlatmışım ha yabancıya fark yok. Sadece bu kadar pve yapmak istiyorumcular nereye kayboluyo bulamıyorum :W

Progressimiz sadece ToT raidi için devam etmektedir. msv ve toeste ki bossları temizledik haftalık olarak sıkıntı çıkmadan yapıyoruz.

MSV 6/6
    ToES 4/4
    ToT 1/12

olarak kaldı.

ToT'ta bir garip. Horridon 10m mobları yerine 25m mobları atıyodu geçmek imkansızdı. düzeltildi dediler yine aynı sorun vardı sonra 2 hafta isle of thunder kapalıydı. bu hafta içi tekrar bir girip bakıcaz umarım fixlemişlerdir.

Horde'da ki arkadaşlara da pvp yaparız rated maçlarıda yaparız dedik onları da beklettiysek kusursa bakmasınlar gelicek adam bulamadım kadroyuda yabancılarla doldurup gelmek istemedim. şuanlık kadro yoksunluğuyla premade bg şeklinde en kalabalık olarak devam ediyoruz.

Herkese iyi oyunlar diliyorum !
    Edited: April 25, 2015

2. bir up olsun göremeyen arkadaşlar için

3. Merhaba arkadaşlar 6 arkadaş alliance tarafında oynuyoruz. herkese açık türk-yabancı guild kurduk. sadece türklere özel yapmamamızın amacı bir an önce guildi 25level yapmaktır. he 25lvl olduktan sonrada g-kick atmıycaz elemanlara ancak herşey oturduktan sonra PvP - PvE etkinliklere başlayacağız.

oyun içinde

Lavaburn
    mcwar
    xeas
    mcrogue
    mchaos

whisp atabilirsiniz. yada /who golden path yazıp birinden inv isteyebilirsiniz.

yakında g- için chat channel kurulcaktır.
    Arkadaş şunu Sargerasta açacak adam yok mu ya? Emeğinize sağlık bu arada beyler umarım kısa zamanda çok iş başarırsınız;)

4. Arkadaş şunu Sargerasta açacak adam yok mu ya? Emeğinize sağlık bu arada beyler umarım kısa zamanda çok iş başarırsınız;)
    eyv :) content raidleri ve pvp sistemi oturdukça aktivitelere başlıycaz şuan için pekte yapabilcek birşey yok

sargerasta i love sis kebap'tı sanırım türk guildi var onlara katılabilirsin

5. merhaba arkadaşlar , 25lvl olduk şuan için pveye pek başladık diyemeyiz yeterli katılımı bulamadığım için bu hafta başlamayı düşünüyoruz.

guildimizde olan arkadaşlar veya yeni katılcaklar için guild için türkçe kanalı açtım resimlerle anlatım yaptım guild chat yerine ordan türkçe konuşursanız çok sevinirim.

1- /join gpturk yazıp kanala giriyoruz

2- yeni sekme açmak için "general" a sağ tıklayıp "create new window" diyoruz

3- kanal ismini yazıyoruz bu size kalmış

4- açılan yeni sekmeye gelip sağ tık yapıyoruz ve settings e basıyoruz

5- açılan ilk sayfada sadece yazılanları görmek istiyoruz "say,yell vs görmeden" bütün tickleri kaldırıyoruz

6- son olarak global'e gelip kendi kanalımıza tick atıyoruz işlem tamamdır

globale açılan bir kanal olduğu için şifre koydum bana yada herhang bir officer'a w atıp öğrenebilirsiniz.

co-offiecerlarda yabancılarda o yüzden officer veya üstüne sormanız daha iyi olur :)

6. merhaba arkadaşlar , 25lvl olduk şuan için pveye pek başladık diyemeyiz yeterli katılımı bulamadığım için bu hafta başlamayı düşünüyoruz.

guildimizde olan arkadaşlar veya yeni katılcaklar için guild için türkçe kanalı açtım resimlerle anlatım yaptım guild chat yerine ordan türkçe konuşursanız çok sevinirim.

1- /join gpturk yazıp kanala giriyoruz

2- yeni sekme açmak için "general" a sağ tıklayıp "create new window" diyoruz

3- kanal ismini yazıyoruz bu size kalmış

4- açılan yeni sekmeye gelip sağ tık yapıyoruz ve settings e basıyoruz

5- açılan ilk sayfada sadece yazılanları görmek istiyoruz "say,yell vs görmeden" bütün tickleri kaldırıyoruz

6- son olarak global'e gelip kendi kanalımıza tick atıyoruz işlem tamamdır

globale açılan bir kanal olduğu için şifre koydum bana yada herhang bir officer'a w atıp öğrenebilirsiniz.

co-offiecerlarda yabancılarda o yüzden officer veya üstüne sormanız daha iyi olur :)
    güzel anlatım olmuş cidden lazımdı böyle birşey bir de bu ka dar mc yi görünce eskilerden mcpala vardı o ne oldu acep :D

7. güzel anlatım olmuş cidden lazımdı böyle birşey bir de bu ka dar mc yi görünce eskilerden mcpala vardı o ne oldu acep :D
    o benim paladindi lord kabak tadı vermeye başlayınca cataya geçtim shamanla oynadım o da yalan oldu çok severdim o shamanla oynamayı :D neyse şimdi panda da shamanım var :)

8. retailde arkadaşlarım tekrar toplandığı için moltene fazla vakit ayıramayacağım bugün arkadaşıma devredicem gm'lığı ara ara uğruycam tabiki de bilginiz olsun.

9. biraz spam gibin oldu ama k.bakmayın :D

tekrar moltende oynamaya başladım guildin kontrolünü tekrar alıyorum realmde olan tüm arkadaşları bekliyorum

10. biraz spam gibin oldu ama k.bakmayın :D

tekrar moltende oynamaya başladım guildin kontrolünü tekrar alıyorum realmde olan tüm arkadaşları bekliyorum
    Basarilar hocam, bizde Alliance da bir Guild kurulsa da Hore vs Alliance PvP kapismalari yapsak diyorduk tekrardan hosgeldin kolay gelsin.

< SymphonyOfDestruction >

11. Basarilar hocam, bizde Alliance da bir Guild kurulsa da Hore vs Alliance PvP kapismalari yapsak diyorduk tekrardan hosgeldin kolay gelsin.

< SymphonyOfDestruction >
    valla çok güzel olur en kısa zamanda konuşalım bunu :) teşekkürler.