1. Alliance Turk Guildi ( I Love Sis Kebab )

Merhaba Dostlar

İnaktif olan guildimizi tekrar aktif hale getirdik bu sefer "Frostwolf" Ally tarafında kasıyoruz guildimiz yeni kuruldu eski oyuncuların çoğu aktif durumda. Pvp ve Pve olarak oyunda bulunacağız eski günleri geri getireceğiz :)

Guild invite için : Doombra , Karbonat , Zetsuei

Web sitemizde düzenlemesi yapıldıktan sonra aktif hale gelecektir.

Yeni başlık açmayıp eski konuyu tekrar düzenlemek daha uygun olur dedim
    Konu başlığınıda değiştirdim fakat daha değişmemiş sanırım
    Eski başlığımız Sargeras serverinden kalma idi :)
    Edited: January 20, 2017 Reason: Return

2. Sırf bunun için orc warrior açtım. Geliyorum

EDIT: Yalnız kaç level o guild? :(

3. Bir ara liste vardı forumda hangi realmde kaç tane Türk guildi olduğu yazıyordu gine yapsak öyle birşey ?

4. Bir ara liste vardı forumda hangi realmde kaç tane Türk guildi olduğu yazıyordu gine yapsak öyle birşey ?
    Liste vardı, orjinale geçtiğimden dolayı kaldırdım listeyi. Tekrar açtım ama bu sefer ilgi olmadı. Patladı gitti.

5. Liste vardı, orjinale geçtiğimden dolayı kaldırdım listeyi. Tekrar açtım ama bu sefer ilgi olmadı. Patladı gitti.
    Aynen gördüm bende onu. Bu arada beyler sargeras allyde de açalım bi Türk guildi be

6. Ciddi oyuncu arıyoruz . Şuan healer sıkıntısı çektiğimiz için healer olarak gelicek arkadaşlara ekstra yardımlar yapabiliriz pve item kasması pvp honor conq kasması sürekli parti kurarak kazanmaya oynarız en kısa zamanda gearı tamamlayabilir . Bizim için en önemlisi birlik beraberlik ve oyun içinde aldığımız keyif eğlenceli vakit raidcall şart olmassa olmaz :)

7. Guilde daha dün katıldım . Çok güzel bi ortam var ayrıca ister Pve ister Pvp konusunda çok iyi gruplarımız olduğunu düşünüyorum . Şiş kebab seven sevmeyen herkesi bekleriz :D

8. Guildimizin Main Healer'ı Olarak 6/6'ı Dün Gece Yani 25.02.2015 Tarihi Saat 23:30 İtibari İle Bitmiştir , Katılan Herkeze Başta Ben (İndiragandhi)

Dombra
    Alterac
    Chiban
    Castiel
    Riptide
    Roseroyl
    Meaglin
    Nelth
    Shadyclaws

Tebrik Ediyorum.

9. Yeeeesss i like Türkiye, i like şiş kebap, i like rakı.

10. yeni başlayan arkadaşlarımıza 5 marta kadar düzenli ve seri jp farmı yapıyoruz yenı gelecek olanlarınızı bekleriz.

11. Guildimiz Terrace of Endless Spring raidinin 3 bossunu temizlemiş durumda Final bossunu bu akşam temizlemeyi düşünüyoruz

12. Tot raidlerimiz en yakın zamanda başlıyacaktır . Pvp etkinliklerimiz devam ediyor . Bekleriz

12 Last