1. A co zrobić kiedy grało się 3 miechy do tyłu i raptem nic nie pomaga przy odzyskaniu hasła czego kolwiek podaje maila i nic?.
    Mam identyczną sytuację jak ten gracz. Nie grałem 4 miesiące z powodu braku czasu, wracam na molten i co ? Restore account. Ok, wszystko pamiętam, mam zapisane w głowie i na kartce, ale i tak wywala to samo... Mam nadzieje, że istnieje tu ktoś, kto może pomóc, bo pisałem do GMa, tickety robiłem i wszyscy to samo - go restore your account CHOCIAŻ IM PISZĘ JASNO I WYRAŹNIE, ŻE NIE DA SIĘ... Albo to taka tępota, albo nie chcą po prostu pomóc i dać bonusy za darmo, potem jak wszystkim usuną, to konta zwrócą...

  2. mi zwróciło tylko 3 konta na których donowałem
    pozostałe 2 jakby nie pamiętało

  3. Oto odpowiedź Arlequiny na moją pw dotycząca tego konta: "You claim to have not forgot, but you did.

    I know that because there are thousands of players who got their accounts restored already so they system wouldnt possibly malfunction JUST for you. Don't you think?"

    Jeśli dobrze rozumiem jeszcze angielski, to starano mi sie wmówić, że TYLKO ja mam taki problem. Mało tego, podobno zapomnialem hasła i nawet nazwy konta, na które wchodziłem przez 2 lata i których uzywam do dziś na innych forach itp. i które mam nawet zapisane na kartce, o czym wspomniałem. Nie, oni wiedzą lepiej. Jak rzeczywiście nie ma już rady, to ja zmykam z moltena - jeszcze nastepne konto będzie trwało rok, znowu atak będzie i ten sam cyrk... Nie, dziękuje.

  4. Witam. Ja mam natomiast taki problem, że nie widzę (nie mogę znaleźć) zakładki level up, bo jakoś nie chcę mi się od nowa wbijać 80lvl. Z tego co wiem ona powinna być w Coin Shop, ale coś znaleźć nie potrafie. Ktoś poradzi, nakieruje mnie?

  5. No dobra, odzyskałam stare konto.. ale w międzyczasie zdązyłam już zrobić sobie nowe.. chcialabym przenieść moje postacie z nowego na stare.. da sie tak w ogole? czy już na zawsze bede skazana na 2 konta?

  6. da sie tak w ogole?
    Niestety nie.

  7. Moje konto na forum nie ma przypisanego żadnego w konta w grze ... choć to do cholery konto, które było powiązane zawsze. Mam zapisany login, mail, hasło ... wszystko. I tak się traktuje ludzi grających od 2010. Tickety, maile na support, prywatne wiadomości ... każdy to ma w pizd***. Zero odzewu, a każda pomoc to odsyłanie z okienka w okienko jak w ZUS'ie gdzie wszystko mija się z celem. Po miesiącu prób i starań poddaje się.

  8. Trochę to dziwne, ja nie grałem 2 lata, nie wydałem ani jednej złotówki, a po tygodniu dostałem odpowiedź na ticket, mimo że znałem tylko adres mail i nazwę konta w grze. Zresetowali wszystko i mogłem odzyskać konto.

  9. każdy to ma w pizd***
    Oj, nie gadaj.

    Cztery dni - tyle im zajęło odzyskanie mojego konta (non-donor), do którego znam tylko login i nic więcej.
    QA team pomaga jak może i to całkiem szybko, biorąc pod uwagę ilość otwartych ticketów, PMów i ściany płaczu na forum.

  10. jak moge napisać ticket by odzyskac stare konto?

  11. Siemka!
    Zrobiłem te rocovery konta, ale nie dostałem boosta tych 3 lub 5 postaci :(
    O co chodzi?

  12. Od wczoraj instant max lvl i profesje są wyłączone (już na dobre), więc spóźniłeś się o jeden dzień. Peszek ;p

  13. Na dobre? No to trochę bez sensu, że tak szybko to wyłączyli. Myślicie, że jest jeszcze szansa coś uzyskać przez ticket albo mail na support czy szkoda czasu?


  14. wyłączyli chyba też booster packi bo nie ma w markecie :(

First 123 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •