1. Odzyskiwanie kont - poradnik

    Widzę, że część graczy ma problem z odzyskiwaniem kota i problemami z informacjami:
    Account name or password provided is incorrect.
    oraz
    The information provided does not match any accounts.


    Wystarczy wejść tutaj:
    https://www.molten-wow.com/recovery/

    Update:
    Forum Username OR Email: Tutaj wpisujemy login, którym logujemy się na forum (nie jest to równoznaczne z loginem z gry)

    Forum Password: Hasło do konta na Forum!

    New in-game Account Name: W tym polu nadajemy nowy login do konta w grze.

    Z własnego doświadczenia polecam pierw logować się na forum w celu sprawdzenia loginu i hasła.


    Otrzymujemy darmowy max lvl dla wybranych 3 lub 5 postaci.

    Po darmowego seta wchodzimy w Marketplace -> Coin Shop/Points Shop -> Booster Pack

    Mam nadzieję, że komuś pomogę :)

  2. lepiej napisz . mialem konto 2 bo 1 odzyskalem i wlasnie tego 2 nie moge jakos odzyskac bo nie rejestrowalem na forum to co wtedy zrobic?

  3. "Forum Username OR Email" czyli śmiało możesz podać maila, na którego rejestrowałeś konto.

  4. Witam. Mam problem z odzyskaniem konta gdyż konto ma kilka lat i jest zarejestrowane na email, który już mi z głowy wyleciał. Jest jakis sposób żeby odzyskać to konto?

  5. Niestety musisz mieć dostęp do maila, na którego było rejestrowane konto. Bez tego raczej nic nie zdziałasz.

  6. Witam. Mam problem z odzyskaniem konta gdyż konto ma kilka lat i jest zarejestrowane na email, który już mi z głowy wyleciał. Jest jakis sposób żeby odzyskać to konto?
    Jedyny sposob - musisz wyslac ticketa. ale na to, bedziesz musial troche poczekac... bo jest 3.5k kolejki ticketow

  7. Ja próbuje odzyskać i za każdym razem, jest niepowodzenie a mianowicie "No forum accounts match the email and password provided" Dziwne bo gdy próbowałem założyć konto na te dane co miałem w starym koncie to nie działa, i pisze, że są już w użytku ktoś ma jakiś pomysł? Nie ma opcji bym źle wpisywał.

  8. Jak już pisałem w innym temacie:

    1. Na początek najlepiej próbować zalogować się na forum, jeśli uda nam się uzyskać poprawną kombinację Forum Username i hasła to przechodzimy do odzyskiwania konta i tam wpisujemy te dane+ nadajemy nowy login do gry.

  9. A co zrobić kiedy grało się 3 miechy do tyłu i raptem nic nie pomaga przy odzyskaniu hasła czego kolwiek podaje maila i nic?.

  10. A co zrobić kiedy grało się 3 miechy do tyłu i raptem nic nie pomaga przy odzyskaniu hasła czego kolwiek podaje maila i nic?.
    Nie przywracasz hasła, tylko podajesz login i hasło takie jakim logujesz się na forum, a potem nadajesz nowy Login do gry.

  11. ale ja nigdy nie logowałem sie na forum. Próbuje wysłać na maila odzyskanie niku i loginu i nic The information provided does not match any accounts. wglonda na skasowanie konta

  12. ale ja nigdy nie logowałem sie na forum. Próbuje wysłać na maila odzyskanie niku i loginu i nic The information provided does not match any accounts. wglonda na skasowanie konta
    A to konto z którego teraz piszesz? Użyj innego konta i napisz ticket.

  13. WItam!
    Odzyskałem konto pomyślnie lecz gdy już się zaloguje do gry tworzę postać i odpalam to:
    exp mi leci normalnie, nie mam golda, postać nie ma "80 lvl"... :X
    Coś robie nie tak czy mam jakiś problem? z góry dzięki, pozdrawiam :)

  14. Level Up wbijasz przez stronę. Coins>Level Up (zazwyczaj 5x80lvl)

  15. Siema. Miałem konto na moltenie, ale nie grałem 2 lata. Login pamiętam, ale gdy chce przypomnieć hasło to mi wywala, że nie ma takiego konta. Na forum nigdy się nie rejestrowałem. Jest jakaś szansa na odzyskanie tego konta czy lepiej sobie odpuścić?

123 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •