1. WoD preokret

    Voleo bih da mi neko kaze sta se desava i zasto je molten odlucio da tako naglo otvori WoD test realm.

    I koliko ce trajati test realm ? Nisu MoP ni poceli da rade vec otvaraju WoD...

    Sta ti, Empyrean, kazes na ovo?

  2. Voleo bih da mi neko kaze sta se desava i zasto je molten odlucio da tako naglo otvori WoD test realm.

    I koliko ce trajati test realm ? Nisu MoP ni poceli da rade vec otvaraju WoD...

    Sta ti, Empyrean, kazes na ovo?
    Pa ljudi su vec na gubitku zbog nazovimo "hakovanja" koji su imali pa mora malo da privuku igrace i da zarade koji evric :)

  3. AT je vec imao WoD realm kod njih, u ostalom molten bi imao i sledecu ekspanziju posle woda i to sada odmah da moze, jedini razlog zasto nisu hteli wod je zbog Developinga to mora neko da popravlja a imajuci u vidu koliko su lolten developeri dobri ko bajati lebac tada nisu mogli ali sada kad imaju i at A ZASTO DA NE? i to ti je od prilike to

  4. A kad se moze ocelivati da iz iz test realma preci u public?

  5. Ma ovo im je takoreci hobi. WoD ce imati najmanji prioritet sto se tice developinga.

  6. Ediface je rekao da public realm nece doci za fazon 7-8 + meseci, tako da opusteno....

  7. moze li neko da linkuje link o tome da ce da otvore wod

  8. Developeri sa AT-a su razvijali WOD realm vec neko vreme, tako da je ovo odlicna prilika da se zajednickim snagama ubrza razvoj ove ekspanzije. Naravno ovo nam nece biti prioritet jer jos uvek imamo dosta posla na ostalim ekspanzijama, tako da test realm nece biti otvoren u skorije vreme.

  9. Developeri sa AT-a su razvijali WOD realm vec neko vreme, tako da je ovo odlicna prilika da se zajednickim snagama ubrza razvoj ove ekspanzije. Naravno ovo nam nece biti prioritet jer jos uvek imamo dosta posla na ostalim ekspanzijama, tako da test realm nece biti otvoren u skorije vreme.
    Oce wod realm biti pvp i u kontroli AT ili mol10 5x(pretpostavljam)

  10. http://bugtracker.molten-wow.com/issues/20\

    9 jebenih mjeseci i jos nije popravljeno al ajmo na wod #hype
    Ma ko te pita dal je sta popravljeno vidis da je ludnica postala na serveru, te hakovanje te ono te ovo , prvo pricali pomocicemo svima da "stanu na noge" a vamo nista ne rade. delili od 10-50coina i to im je pomog ubi boze mozes da kupis jednog mounta ili eventualno jedan item. Tako da je to bas ogromna pomoc imas da razvaljujes :)

  11. kako da se konektujem na wod?

    probao sam preko sajta da se konektujem na wod ali nemoze , dead link ili nesto slicno , ima li neko link da ja to skinem ? hteo bih da probam i da vidim razliku , hvala unapred :D

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •