1. DISKRIMINACIJA, VREDJANJE I PSOVANJE
    Bilo koja vrsta diskriminacije, vredjanja ili koriscenje neprikladnih reci i psovki je strogo zabranjena. Svaki pokusaj da se ovo uradi koriscenjem raznih simbola, skracenica ili koriscenjem drugog jezika nece biti tolerisan. Za krsenje ovog pravila dobicete jednu od sledecih infrakcija: Vredjanje drugih clanova, Verbalno zlostavljanje putem postova ili Rasizam/diskriminatorno ponasanje, u zavisnosti od tezine prekrsaja.
    Jel te nije sramota da postavljas ovo , nemoj da nadjem 15 postova gde si psovao ljude ?

  2. Jel te nije sramota da postavljas ovo , nemoj da nadjem 15 postova gde si psovao ljude ?
    ja nisam rekao da ne koristim eksplicitni rijecnik...

  3. DISKRIMINACIJA, VREDJANJE I PSOVANJE
    Bilo koja vrsta diskriminacije, vredjanja ili koriscenje neprikladnih reci i psovki je strogo zabranjena. Svaki pokusaj da se ovo uradi koriscenjem raznih simbola, skracenica ili koriscenjem drugog jezika nece biti tolerisan. Za krsenje ovog pravila dobicete jednu od sledecih infrakcija: Vredjanje drugih clanova, Verbalno zlostavljanje putem postova ili Rasizam/diskriminatorno ponasanje, u zavisnosti od tezine prekrsaja.
    Nastavi da zivis u snovima .

  4. Nastavi da zivis u snovima .
    Koji snovi dragi moj? Pravila su pravila, poštuj ih ili do viđenja. :)

  5. Nastavi da zivis u snovima .
    Ma on se samo kulturno izrazava

  6. Koji snovi dragi moj? Pravila su pravila, poštuj ih ili do viđenja. :)
    "Localized Forums > Serbian" Nema tu nikakve diskriminacije, kada otvorim ovaj subforum ocekujem da citam postove na srpskom jeziku, a ne na rumunskom, kineskom, ili tom vasem "hrvatskom" jeziku. :) Tako da izvinite ili pisite na srpskom ili pisite na vasem subforumu. :D


  7. "Localized Forums > Serbian" Nema tu nikakve diskriminacije, kada otvorim ovaj subforum ocekujem da citam postove na srpskom jeziku, a ne na rumunskom, kineskom, ili tom vasem "hrvatskom" jeziku. :) Tako da izvinite ili pisite na srpskom ili pisite na vasem subforumu. :D
    Razlika između hrvatskog i srpskog je u par riječi i ekavici, nije nikakav strani jezik. Srpski korisnici pišu na hrvatskom subforumu i hrvati pišu ovdje. Ako ti to TOLIKO smeta, mislim da internet nije za tebe.

  8. Razlika između hrvatskog i srpskog je u par riječi i ekavici, nije nikakav strani jezik. Srpski korisnici pišu na hrvatskom subforumu i hrvati pišu ovdje. Ako ti to TOLIKO smeta, mislim da internet nije za tebe.
    Nemoj tako prema covjeku,ugrozavas njegovu kulturnu egzistenciju

  9. Ja nisam imao namjeru da uvrijedim nikog. Nego samo sa ukazem na to. Da ja kao aktivan igrac koji ima uplacene 2 donacije dobijem uduplo manje coina od tamo nekog lika koji je uplatio 1 donaciju. Da ne spominjem starost accounta i played time. Trebalo bi valjda imati barem malo postovanja.

    Pozdrav.

  10. Ja nisam imao namjeru da uvrijedim nikog. Nego samo sa ukazem na to. Da ja kao aktivan igrac koji ima uplacene 2 donacije dobijem uduplo manje coina od tamo nekog lika koji je uplatio 1 donaciju. Da ne spominjem starost accounta i played time. Trebalo bi valjda imati barem malo postovanja.

    Pozdrav.
    Gle oni tebe postuju kao igraca inace nebi dobio ni k od ovih coina nakon sveg ovog.
    Starost accounta i played time? Covjece moras shvatit cinjenicu da to nikad ti nece upalit,ja sam jedan od starije ekipe,one sto su joinali kad je Nelth bio jedini realm i ono nije mi na kraj pameti da trazim nesta od njih, razlog je ponajvise taj sto ono nije u redu od mene da dodjem i kukam i zalim se nakon sveg ovog sto se dogodilo.
    To ti je ono kad dobijes nesta i onda jos pritom se zalis kako to nije sto si htio, poklonjenom konju se ne gleda u zube.
    I ono mozes mi slobodno odgovorit na princip toga da si izgubio full bis gearane charove, news flash svi smo mi izgubili (RIP Blendy i Blender).
    Suti, sjedni i igraj i zabavljaj se.

  11. Razlika između hrvatskog i srpskog je u par riječi i ekavici, nije nikakav strani jezik. Srpski korisnici pišu na hrvatskom subforumu i hrvati pišu ovdje. Ako ti to TOLIKO smeta, mislim da internet nije za tebe.
    To mozes reci hrvatskim lingvistima. A tvoj argument o koriscenju subforuma ne daje nikako opravdanje, vec samo sugerira da moderatori ne rade svoj posao. Najbolje je da se drzite hrvatskog subforuma i tamo pisete na "hrvatskom" jeziku, ako vas postovi kao sto su moji toliko dodiruju. Ja jasno pratim pravila i postujem tamo gde treba. :D

  12. To mozes reci hrvatskim lingvistima. A tvoj argument o koriscenju subforuma ne daje nikako opravdanje, vec samo sugerira da moderatori ne rade svoj posao. Najbolje je da se drzite hrvatskog subforuma i tamo pisete na "hrvatskom" jeziku, ako vas postovi kao sto su moji toliko dodiruju. Ja jasno pratim pravila i postujem tamo gde treba. :D
    Ne bas,ti se samo pravis glup tamo di ne treba

  13. Naravno da je Molten privatni server i da ne treba očekivati perfektno čuvanje podataka, i baš zbog toga ne treba očekivati da ti se nakon pada servera sve vrati baš onako kako je bilo. Tiketi ne pomažu jer bi bilo milion tiketa. Razumijem te, i jebeno je kad tako odjednom izgubiš sve, ali opet moram napomenuti da je to problem privatnih servera, a za mene doniranje prevelika glupost, jer samim tim igranje mi gubi smisao. Da imam pare za doniranje igra bih retail ne bih plaćao za iteme na privatnom serveru. Valjda si naučio nešto što se tiče privatnih servera. HF

  14. To mozes reci hrvatskim lingvistima. A tvoj argument o koriscenju subforuma ne daje nikako opravdanje, vec samo sugerira da moderatori ne rade svoj posao. Najbolje je da se drzite hrvatskog subforuma i tamo pisete na "hrvatskom" jeziku, ako vas postovi kao sto su moji toliko dodiruju. Ja jasno pratim pravila i postujem tamo gde treba. :D
    Koji si ti specijalac! Takvi kao ti obicno i zapocnu konflikt, a kada predje na oruzani vid sukoba pobjegnu u austriju. Mrs odavde rtarte primitivni. Empyrean obrisi thread matere ti

First 1234 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •