1. Matere mi matere kupicu ti dimije!

  2. Prvo , oni su meni dali samo jednu ipo donaciju .. sve ostale coine sam ja imao.
    Ni to sto su mi dali ne znaci mi mnogo na sprema onog sto sam ja imao.
    Ako su vec vracali nesto trebali su to fino ravnopravno prema svima i posteno.
    Pogledaj slike u komentarima.. Pa za bis 1 lika ti treba 500 coina, pojedinci su dobili dovoljno da fulliraju svih 10 klasa. Ono sto sam ja dobio od moltena je 2% od onog sto sam imao .

    Drugo, ne sagledavas situaciju normalno, da ste vi svi koji ste komentarisali podrzali moj post ovde .. mozda bih se i nesto desilo, nikad se ne zna. I ovi admini su ljudi vjerovatno citaju.
    Nego mi pojedinci govore da "SEREM" i kojekakve gluposti.

    Svi vi koji citate ovde zivite u drzavama gde ljudi jedva prezivljavaju kako treba. Zasto se nekad ne zapitas.. Pa sta li sam ja to mogao uraditi za ovih 4000 sati za ovde 2 godine koje sam igrao igrice.

    Trece , ti placas njima donaciju za opstanak servera .. Oni placaju vjerovatno hostove na kojima se serveri nalaze.

    Cetvrto , niko od nas nije kriv sto se ovo desilo , jer je to uradio njihov covjek .. kome su oni dali povjerenje. Izradio ih je dobro.

    Peto, molio bih Gospodu koje komentarisu gluposti u vezi jezika da prestanu , jer sam ja Srbin , i na ovom SUBFORUMU mogu da pisem sta ja zelim , a da nije uvrjedljivog sadrzaja. Lepo imate stranice tamo gde se pise i razgovara o SRPSKOM, BOSANSKOM i HRVATSKOM jeziku..

  3. lol10ni i vasi problemi....... jbg takav ti je rizik kad igras na private serverima.

  4. Za te 2 godine si mogao uraditi nesto, najlakse je reci "Ma nema leba u Srbiji". Naravno da nema kad se covek odma pomiri s tim a da ni ne pokusa. I jebo te wow da te jebo, izadji iz kuce, slomi nogu, otkud znam.

  5. To mozes reci hrvatskim lingvistima. A tvoj argument o koriscenju subforuma ne daje nikako opravdanje, vec samo sugerira da moderatori ne rade svoj posao. Najbolje je da se drzite hrvatskog subforuma i tamo pisete na "hrvatskom" jeziku, ako vas postovi kao sto su moji toliko dodiruju. Ja jasno pratim pravila i postujem tamo gde treba. :D
    "Sugerira" nije srpska reč.

    Pozdrav.

  6. Nastavite sa komentarima vezanim za wow.. Ostatak nije bitan.
    Hvala

  7. ukratko dobit ces koliko si i dao
    Vjerovatno je i ovaj lik donirao preko 7000 coina pa su mu vratili.
    P.S razmisljaj malo pozitivnije.

  8. Ma ja izgleda ne vrijedi ni pisati na ovom forumu. Ja sam htio cuti njihovo misljenje.
    Mada me sad vise i briga. Uopste ne vrijedi ni gubiti vrijeme u ovoj igri.

  9. Ma ja izgleda ne vrijedi ni pisati na ovom forumu. Ja sam htio cuti njihovo misljenje.
    Mada me sad vise i briga. Uopste ne vrijedi ni gubiti vrijeme u ovoj igri.
    il kao vecina nas, krenes iz pocetka

  10. Ovako druze. Potpuno si u pravu sto se tice svega. Ja konstantno lobiram sa vise akaunta po forumima i stalno ljudi (mule) mi se obracaju sa ''omg stop crying,molten has suffered enough,bla bla bla....'' Nismo mi krivi,nije nam vraceno ni 0.1% od onoga sto su MOGLI (citaj MOGLI,a nisu),i najgore od svega je sto ti ljudi i dalje sazaljevaju Molten i prave ih na mucenike! Da smo bar 10% slozniji ,da se vise lobira,moglo se izvuci jos dosta a da se ne osteti gameplay. Pogledaj samo glupost sa coin wipe! Ucenjuje te da kupis par itema,a sta sa resto gearom? I ako slucajno dignes ruke od wotlk ili cata,jer naravno nemas ni za jednog normalnog karaktera da povratis,ti nemozes na MoP da kupis end gear!!! Sta ce mi 522ilvl? Uzecu ga ingame za mesec dana i zameniti sa jacim jos brze! Plus,imas ljude kao ovaj Peregrine koji je imao 20 full izdoniranih karaktera,dao je moltenu godisnju platu,i vraceno mu je toliko tako da nije nista izgubio,(a extra sto se ustekao svakom adminu u ljubu...). Takvi uvek podrzavaju molten i staju na njihovu stranu,a iskreno moje misljenje je da velikim donorima koji imaju preko 2k coina nece brisati coine. U svakom slucaju,MOGLI su da daju extra bonus za timeplayed a NISU,MOGLI su da ostave svima coine a NISU,MOGLI su da ispostuju ljude koji su im pomogli da se podignu a NISU.... U svakom slucaju,to je valjda nauk svima koji planiraju da doniraju opet,kako ce se ophoditi prema njima,kad se o5 desi ovako nesto a desice se (ko zna,mozda je ovo sve i bilo planirano....)...
    I sad zakljucak: Dzabe prijatelju sve,jer sve sam probao i ne mozes sam nista da uradis. Nema sloge,nepravda je tu,ako hoces nastavi,ako neces,nikome neces nedostajati (kao i ja i bilo ko drugi). Zabole nekog drugog za nas,to je samo masina za pravljenje para.
    ps: hvala svakome ko procita ovo pa i onima sto ce da me pljuju posle :)

  11. Nadam se da niste bacili koji dinar na ovu igricu , ako jeste napustite wow odmah. Mogli ste pametnije da iskoristi te pare na 1000 boljih nacina . Zbog toga i ne treba zaliti za ovim sto se desilo , mene realno boli ona stvar , a izgubljeno je dosta truda ali se uvek znalo da je ovo private server mogu da rade sta hocu vlasnici kao sto i jesu . Na primer njima wotlk nije jos scriptovan ni 60% kako treba ( mislim na high end raiding ) a star je 6 godina , zato nema nerviranja uzivajte i igrajte , nadam se da se malo usrecite kad igrate a ako ne napustite wow ima pametnijih nacina utrositi vreme

  12. Ko je dao pare na wow ili slicne stvari on nema zivot.

  13. Ko je dao pare na wow ili slicne stvari on nema zivot.
    Znaci ni ti? :D

  14. "Sugerira" nije srpska reč.

    Pozdrav.
    Hahahahaha sabio.


    Vidim okurcila se klincadija kad mene nema u zadnje vreme moracu da intervenisem i to sve neki dodjosi 2013 i tako to.

  15. Nisam dao svoje pare ako me razumes hahaha
    A to sto sam mislio na recenicu "Ko daje pare na WoW nema zivot" znaci radije bi dao hiljadarku u kafanu,na curu ili u crni fond nego amerima i drugom belosvetskom olosu.

First 1234 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •