1. E sad ovako.

    Pozdrav Svima.
    Ne znam bas kako da pocnem sve ovo , mozda sam sve trebao ispisati ovo na Engleskom , ali posto mi malo slabije ide taj Engleski zamolio bih admine da mi odgovore ovde. Imam par pitanja..
    Vec duze vrijeme igram na Moltenu, evo ovo je vec 3 godina. Od kako sam poceo ovde da igram , igrao sam samo na WOTLK serverima. Igrao sam samo 1 lika. PROTECTION PALADINA zvao se DEMINER.
    Za 2 pune godine i par mjeseci, sakupio sam u igri FULL BIS TANKA , FULL BIS RETRIBUTION SPEC , i na HOLY mi je falilo 5-6 itema da skupim bis opremu. Za svo to vrijeme, donirao sam samo 2 puta, jednom 8 coina drugi put 35, i jos nesto coina sto sam dobio prodavajuci na Trade razne iteme. ukupno sam imao 65. Imao sam gotovo sve iteme sem SHADOWMOURNE i tih par sto mi je falilo na HOLY specu.
    Samo da napomenem, imao sam preko 150 dana igranja na paladinu.
    I sad posle 2 godine igranja i farmanja i preko 3500 sati provedenih za racunarom. 40 puta ocistio kompletan ICC25HC , preko 10 puta ocistio RS 25 HC. Normale ne znam ni sam koliko sam puta ocistio .. vjerovatno uduplo vise nego ove HC.
    I posle svega , od MOLTENA dobijem nepune 2 donacije. Al sta sam htio reci ovim.. Likovi koji igraju po par mjeseci na ovom serveru. Uplatili po 1 donaciju ... Dobijaju po 2 puta vise coina od mene.
    Da ste mi barem vratili 30 % od onog sto sam imao.. Bio bih sretniji.
    Ajde sad nek dodje ovde neki ADMIN , i onaj sto je sve ovo smislio i uradio da mi kaze ... dal je to posteno?

  2. Ne seri mnogo i batali wow nije za tebe ..

  3. 5000 ljudi ima slican problem kao ti druze, jedino sto mozes je da napravis ticket i da cekas :)

  4. 5000 ljudi ima slican problem kao ti druze, jedino sto mozes je da napravis ticket i da cekas :)
    ma kakav ticket? sta je dobio, dobio je i treba bit sretan - ovo je prije svega privatni server i ovakve stvari su moguce u svakom trenutku, to bi trebao odmah razumijeti cim krene igrati na privatnom serveru

    kao ste si vec rekao, samo da te malo ispravim - taj problem ima jos ne 5000 nego 50000 ljudi i sta bi oni sad trebali, jebat mater staffu, nekog isamarat?

    daj budimo realni, dobro je da su se vratili serveri online - to bi trebalo biti sasvim dovoljno

  5. Sta i da uradis je dzabe,vise neces dobiti.

  6. ma kakav ticket? sta je dobio, dobio je i treba bit sretan - ovo je prije svega privatni server i ovakve stvari su moguce u svakom trenutku, to bi trebao odmah razumijeti cim krene igrati na privatnom serveru

    kao ste si vec rekao, samo da te malo ispravim - taj problem ima jos ne 5000 nego 50000 ljudi i sta bi oni sad trebali, jebat mater staffu, nekog isamarat?

    daj budimo realni, dobro je da su se vratili serveri online - to bi trebalo biti sasvim dovoljno
    Decko ti previse seres po forumu ne gine ti bann uskoro kolko vidim ....

  7. Decko ti previse seres po forumu ne gine ti bann uskoro kolko vidim ....
    ako to sto ja iznosim cinjenice nazivas "sranje" to je tvoj pogled na ono sto ja hocu da ukazem...

    gdje god da sam nesto rekao bilo je vecinom smisleno(naravno ako je ozbiljna tema) i definitivno potvrdjeno od strane igraca

  8. Picnkindim ima pravo,u svakome trenutku server moze biti wipan i bye bye s svime.
    Kao i ti 50 000 ima slican problem,pomiri se s time da ti je sve nestalo.Kreni ispocetka ili leave,nemas puno opcija.

    Sva sreca da sam ja dobio 7500 coinsa,pa sam se nagirao odmah bis s svime kaj mi je trebalo :P


  9. Picnkindim ima pravo,u svakome trenutku server moze biti wipan i bye bye s svime.
    Kao i ti 50 000 ima slican problem,pomiri se s time da ti je sve nestalo.Kreni ispocetka ili leave,nemas puno opcija.

    Sva sreca da sam ja dobio 7500 coinsa,pa sam se nagirao odmah bis s svime kaj mi je trebalo :P

    puu jebem ti pleme...da ti nece usfalit koji, da ti posaljem ako ti zatreba? :D

  10. U redu je to sve, ali nadji 3 posta na kome lik nije psovao i napusavao ljude ja cu ti poslati jos toliko coinsa .

    P.s. Da si nekad pokusao nesto da napravis bez placanja mozda bi Vas bilo malo vise koji zapravo znate da igrate ;)

  11. U redu je to sve, ali nadji 3 posta na kome lik nije psovao i napusavao ljude ja cu ti poslati jos toliko coinsa .

    P.s. Da si nekad pokusao nesto da napravis bez placanja mozda bi Vas bilo malo vise koji zapravo znate da igrate ;)
    cisto informativno da ti odgovorim, ne znas tko je Peregrine, pa ti ta teza "nesto da napravis bez placanja mozda bi vas bilo malo vise koji zapravo znate da igrate" ne stoji bas...

  12. Hrvati i oni koji se tako osecaju imate vas forum pa tamo vatajte zjale ..

  13. Hrvati i oni koji se tako osecaju imate vas forum pa tamo vatajte zjale ..
    DISKRIMINACIJA, VREDJANJE I PSOVANJE
    Bilo koja vrsta diskriminacije, vredjanja ili koriscenje neprikladnih reci i psovki je strogo zabranjena. Svaki pokusaj da se ovo uradi koriscenjem raznih simbola, skracenica ili koriscenjem drugog jezika nece biti tolerisan. Za krsenje ovog pravila dobicete jednu od sledecih infrakcija: Vredjanje drugih clanova, Verbalno zlostavljanje putem postova ili Rasizam/diskriminatorno ponasanje, u zavisnosti od tezine prekrsaja.

  14. beetlejuice je u pravu :P
    fakticki bi trebali svi da placemo sto smo izgubili po 200 dana played time, non-donor opremu, achivs itd itd... zivot ide dalje, privatni je server, mogo se zatvoriti da se vise nikad ne otvori, zato budite sretni sto ste dobili i tih par coins.

  15. beetlejuice je u pravu :P
    fakticki bi trebali svi da placemo sto smo izgubili po 200 dana played time, non-donor opremu, achivs itd itd... zivot ide dalje, privatni je server, mogo se zatvoriti da se vise nikad ne otvori, zato budite sretni sto ste dobili i tih par coins.
    Niko brate nije rekao da nisu u pravu i ja sam izgubio po 3 chara na 2-3 realma super gearovani svi i stosta jos, al ne mora da bude nekulturan i bezobrazan .

123 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •