1. wod

    Stie cineva cand se va pune wod-ul ?

  2. 1. aici zice ca SOON
    Spoiler: Show




    acum defineste curind, poate fi maine poate fi peste 6 luni nu au precizat

    2. realmul va fi Public Test Realm deci pina iese pe bune cred ca va fi in 12/18 luni :P

  3. ii adevarat ca o sa se puna 6.1 pe molten wod-u? si ii adevarat ca se pune azi pe 25? mie asa imi scrie la breaking news

  4. Spoiler: Show
    Warlords of Draenor Public Test Realm release date has been pushed back to April 15, 2015. Our initial release date was set for March 25, 2015 as we aimed to overcome certain obstacles with patch 6.1.0. Having had little success we are focusing on preparing a 6.0.3 PTR with more content and many of the issues affecting 6.1.0 resolved. Devlog will be updated as we progress.

  5. pentru cei care nu stiti va fi doar pvp only chiar si dupa ptr ce putin eu nu am auzit de sv privat la acelasi patch cu blizz care sa stea in picioare ca sunt acuzati de copyrights... asa ca nu va faceti sperante prea mari wod va fi pe warmane dabia dupa ce da drumu blizz la urmatoru expansion
    Offtopic oricum wod va fi cel mai scurt expansion am auzit ca o sa fie doar 2 gear tiers nu ca pe vremuri cu 4 in wotlk:D

  6. pentru cei care nu stiti va fi doar pvp only chiar si dupa ptr ce putin eu nu am auzit de sv privat la acelasi patch cu blizz care sa stea in picioare ca sunt acuzati de copyrights... asa ca nu va faceti sperante prea mari wod va fi pe warmane dabia dupa ce da drumu blizz la urmatoru expansion
    Offtopic oricum wod va fi cel mai scurt expansion am auzit ca o sa fie doar 2 gear tiers nu ca pe vremuri cu 4 in wotlk:D
    Nu trebuie sa aiba Blizzard urmatorul expansion ca sa "te lase in pace". Trebe doar sa oferi serviciu gratuit (de citit, server privat), cu cel putin 1-2 patchuri in urma. Sa nu uitam cum a fost pana acum.

    Dar daca ei au 6.1.2 si tu tot 6.1.2 atunci clar o sa ai o problema. Cauza fiind ca overi concurenta neloiala (cu toate ca ilegala). Daca ai un patch/expansion mai vechi, atunci tu oferi o varianta trecuta a jocului la care eventualii clienti ai Blizzardului nu (mai) au access.

    Ca rezumat, cea mai stabila versiune de WoD e 6.0.3, care e cam vai de capu' ei pe private.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •