1. AJutor va rog!!!

    Salut, am o problema, am incercat sa-mi recuperez contul "xlly" dar nu a mers, prima data am dat la https://www.molten-wow.com/recovery/ , in primul chenar am scris username'ul de pe forum "dance56" (actualul care este acum, dar de pe un cont nou) , si la forum password in al doi-lea chenar parola, in al trei-lea chenar noul account name "xlly" ... nu a mers, am incercat sa scriu in primul chenar si e-mail'ul de pe care m-am inregistrat prima data [email protected] .... "That account has already been recovered, you cannot request a forum password." ....... dar nu am primit nimic prin mail, si am incercat si azi de dimineata pe la 11 ... si nu a mers, ( There was an error processing your request. ) a trebuit sa fac alt cont sa fac post. Eu acum ce fac ? Aveam caracter lvl 85 cu reputatii cat de cat ... iar acum ca s-a intmplat sa cada iar serverul, si la cei care au reusit sa isi recupereze contul, mai primesc si bonus ... !!

    Based on join date:
    100% of coin refund from all donations back to accounts
    10 - 50 coins to all accounts (including non-donors)
    200 - 400 points to all accounts
    3 - 5 levelups per account with 0 - 3000 gold on each
    1 - 3 professions per account (excl. recipes)
    Starting gear: 2 heirloom sets and 2 PvP sets to all accounts
    Vote points on all accounts will be set to December 29, 2014
    Vote points spent on some promotional items will be refunded

    Ce este de facut ? Voi ce imi recomandati sa fac ? Va rog frumos ajutati-ma!

  2. Salut, am o problema, am incercat sa-mi recuperez contul "xlly" dar nu a mers, prima data am dat la https://www.molten-wow.com/recovery/ , in primul chenar am scris username'ul de pe forum "dance56" (actualul care este acum, dar de pe un cont nou) , si la forum password in al doi-lea chenar parola, in al trei-lea chenar noul account name "xlly" ... nu a mers, am incercat sa scriu in primul chenar si e-mail'ul de pe care m-am inregistrat prima data [email protected] .... "That account has already been recovered, you cannot request a forum password." ....... dar nu am primit nimic prin mail, si am incercat si azi de dimineata pe la 11 ... si nu a mers, ( There was an error processing your request. ) a trebuit sa fac alt cont sa fac post. Eu acum ce fac ? Aveam caracter lvl 85 cu reputatii cat de cat ... iar acum ca s-a intmplat sa cada iar serverul, si la cei care au reusit sa isi recupereze contul, mai primesc si bonus ... !!

    Based on join date:
    100% of coin refund from all donations back to accounts
    10 - 50 coins to all accounts (including non-donors)
    200 - 400 points to all accounts
    3 - 5 levelups per account with 0 - 3000 gold on each
    1 - 3 professions per account (excl. recipes)
    Starting gear: 2 heirloom sets and 2 PvP sets to all accounts
    Vote points on all accounts will be set to December 29, 2014
    Vote points spent on some promotional items will be refunded

    Ce este de facut ? Voi ce imi recomandati sa fac ? Va rog frumos ajutati-ma!
    Frate sa te caci pe el de server,joc de 2 ani aici,aveam toate characterele posibile,toate full Cataclysmic imbracate,cu ach-uri si toate meseriile,guild master pe super guilda romaneasca RoLegion,am donat in jurul a 200E si acum nu pot recupera accountu,si pe gm-i li doare-n pula! Suport ptr noi playerii = ZERO !!! In concluzie sa ne cacam pe el de server!!!!!

  3. Frate sa te caci pe el de server,joc de 2 ani aici,aveam toate characterele posibile,toate full Cataclysmic imbracate,cu ach-uri si toate meseriile,guild master pe super guilda romaneasca RoLegion,am donat in jurul a 200E si acum nu pot recupera accountu,si pe gm-i li doare-n pula! Suport ptr noi playerii = ZERO !!! In concluzie sa ne cacam pe el de server!!!!!
    Nu frate srv e destul de ok numai ca sunt multe buguri datorita reintoarce eu cred pe moment in proverbul "Cu rabdarea treci si marea oricum am incredere in ei!!! Oricum o sa tin cont si de spusele tale .Multumesc !!

  4. Frate sa te caci pe el de server,joc de 2 ani aici,aveam toate characterele posibile,toate full Cataclysmic imbracate,cu ach-uri si toate meseriile,guild master pe super guilda romaneasca RoLegion,am donat in jurul a 200E si acum nu pot recupera accountu,si pe gm-i li doare-n pula! Suport ptr noi playerii = ZERO !!! In concluzie sa ne cacam pe el de server!!!!!
    Eu nu va inteleg pe astia de donati pt iteme ca sa va simtiti superiori in arene fata de jucatorii care nu doneaza. Banuiesc ca era mare satisfactie pe tine sa stai la panda in Tol Barad si sa ataci jucatorii care incercau sa faca q. In pm e server privat si acesta se poate inchide oricand. Nu e ca pe blizzard sa investeti timp si bani si sa te gandesti ca ulterior o sa vinzi contul.
    De aia 200 euro jucai luni bune pe Blizzard dar acolo esti egal cu ceilalti si nu mai ai tuy satisfactia de pedofil cand ii ataci pe cei mici.
    Am impresia ca voi astia care donati pt iteme ati fost maltratati sau abuzati in copilarie si simtiti nevoia sa fiti superioari fata de ceilalti din jur.

  5. Stau mereu si ma gandesc daca voi astia care atacati donatorii va ganditi ca fara ei nu mai exista Molten, ca serverele sunt achitate lunar din banii contribuabilor si ca nu conteaza ce fac ei cu full gear sau nu, e server pvp si totul e legal. E treaba lui daca sta full bis pe un cal inaripat cu orele in Dalaran sau macelareste nubi in arene sau bg'uri. De aia romanii nu pot face guilde bune desi exista skill maxim, ii doare prea mult de ceea ce are vecinul in curte si el nu..

  6. Stau mereu si ma gandesc daca voi astia care atacati donatorii va ganditi ca fara ei nu mai exista Molten, ca serverele sunt achitate lunar din banii contribuabilor si ca nu conteaza ce fac ei cu full gear sau nu, e server pvp si totul e legal. E treaba lui daca sta full bis pe un cal inaripat cu orele in Dalaran sau macelareste nubi in arene sau bg'uri. De aia romanii nu pot face guilde bune desi exista skill maxim, ii doare prea mult de ceea ce are vecinul in curte si el nu..
    Tind sa te contrazic la faza cu "De aia romanii nu pot face guilde bune desi exista skill maxim, ii doare prea mult de ceea ce are vecinul in curte si el nu.." noi pe frostwolf avem guilda veche de 6 luni progress maxim, inafara de tot care e buguit colosal, stam pe ts aproape mereu cand suntem la pc ideia e urmatoarea, voi credeti si "stiti " in sinea voastra ca nu exista guilde de romani bune din cauza asta "nu prea exista", nu le acordati sanse.
    Dar sunt de acord cu faza cu donori frate fiecare face ce vrea cu bani lui, pana si eu am donat 42 de lei sa nu mai stau in queue si sincer nu imi pare rau

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •