1. Realmy - pytanie

    Hej, czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie mogę znaleźć info o serwerach albo jeśli ktoś wie to podać mi info? Chodzi mi tutaj o rate na deathwingu i ragnarosie oraz o to które są pvp. Kiedyś było molten wiki i tak takie informacje się znajdowały. Teraz nie ma wiki i znaleźć tych informacji nie mogę.

  2. Hej, czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie mogę znaleźć info o serwerach albo jeśli ktoś wie to podać mi info? Chodzi mi tutaj o rate na deathwingu i ragnarosie oraz o to które są pvp. Kiedyś było molten wiki i tak takie informacje się znajdowały. Teraz nie ma wiki i znaleźć tych informacji nie mogę.

    Jeżeli dobrze pamiętam to rate'y na każdym serwerze są x7 co do expa, drop na raidach jest x1, reputacja chyba x5, co do profesji to nie pamiętam. Jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi.

  3. A czym one w ogole się różnią? gram na sargerasie obecnie, ale widze ze na frostwolf jest wiecej osob.. to jakaś roznica jest?

  4. Nie ma żadnej, na Sargerasie wkrtótce teź przybędzie ludzi, jak będzie co robić na MoP.

  5. Nie ma żadnej, na Sargerasie wkrtótce teź przybędzie ludzi, jak będzie co robić na MoP.

    Zgadza się. Raid, trzy instancje na krzyż, i masa zbugowanych rzeczy w MoP chwilowo nie zachęcają na głębsze doznania na serwerach z tym dodatkiem.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •