1. Wow Error

    Loti biezi sastopos ar wow error . Praktiski visu esmu izmeginajis , bet error pec error .
    Ar so visu pat nevar izbaudiit nedz PVP , nedz ari PVE . Jo diena atrauju vismaz 10 error ++ , kas sagande visu apetiti uz speli . Varbut kads var palidzet ar so problemu ?
    p.s Ka ari atmina briiva ir loti daudz : 206 GB


    his application has encountered a critical error:

    Not enough storage is available to process this command.

    Program: C:\Program Files (x86)\World of Warcraft 3.3.5a (no install)\Wow.exe
    File: FMod
    Line: 0

    Requested 968560 bytes of memory


    Links uz orginalo bildi :

    http://www.bildites.lv/viewer.php?fi...h09uu79r7i.png

  2. It kā pa brīžiem man arī šāds parādās, bet ne jau tik bieži kā tu saki. Tiešām tik daudz pa dienu tev izlec vai tu te piepušķo? Par error iemeslu nav ne mazāko nojausmu, tā kā man viņš bieži nav, nepievēršu uzmanību

  3. It kā pa brīžiem man arī šāds parādās, bet ne jau tik bieži kā tu saki. Tiešām tik daudz pa dienu tev izlec vai tu te piepušķo? Par error iemeslu nav ne mazāko nojausmu, tā kā man viņš bieži nav, nepievēršu uzmanību


    Diemzel vins man ir tik biezi ka ieprieks jau mineju . ( Ja butu reti , tad post nevajadzetu taisiit )
    Esmu izmeginajis parinsteleet wow , tapat problema viena un taa pati . Isti nezinu , bet varbut kads file trukst pasa PC jeb WOW , kas mudina sadus error

  4. Izskatās ka par maz RAM atmiņas.
    Varbūt tev fonā iet daudz atvērtas štelles?

    Varbūt vari iedot vairāk info

    cik tev ir RAM atmiņa
    cik ir uzlikta virtuālā atmiņa
    kāds processors

    to visu var noskaidrot turot "windows podziņu" un nospiežot R. Atversies Run štelle, tur raksti "dxdiag", pec mirkļa atvērsies logs ar visādu info.

    Processor:
    Memory:
    Page File:

    iedod šos

  5. Izskatās ka par maz RAM atmiņas.
    Varbūt tev fonā iet daudz atvērtas štelles?

    Varbūt vari iedot vairāk info

    cik tev ir RAM atmiņa
    cik ir uzlikta virtuālā atmiņa
    kāds processors

    to visu var noskaidrot turot "windows podziņu" un nospiežot R. Atversies Run štelle, tur raksti "dxdiag", pec mirkļa atvērsies logs ar visādu info.

    Processor:
    Memory:
    Page File:

    iedod šos
    Kā nākas ka ne jau viņam vienīgajam metas errori ārā? Labi, man ne tik bieži, bet es 100 punkti zinu ka man rams nebūs pie vainas. Varbūt kaut kād viņam tas protams varētu iespaidot, bet ne pilnīgi

  6. Nu jā, man arī dažreiz izmet erroru raidā vai Dalaranā kad lielais bars ir online. Ir daudz iemeslu kapēc šis gļuks metās - par maz RAM, Servera-puses gļuks(piemēram kāds bosa spells vai effekts), nočakārēti faili klienta pusē, addoni rij par daudz atmiņu, bojāts kāds HDD sektors(nevar nolasīt failu), bojāts RAM, draiveri... un vēl vesela kaudze, reāli nevar to visu uzskaitīt.
    Tapēc vajag vairāk informāciju, lai var izslēgt kādus variantus un atrast to iemeslu.

  7. Man nu gan Ram nebus pie vainas . Pirms gada pirku jaunu PC un esosais Window bija nokaries jau pie instalacijas .. ( Vinu pasu vaina )
    Es parinsteleju Win7 un tagad bez problemam varu darboties . Pa 2 dienam ilgostosi darbojoties WOW pec parinstelesanas , nav neviens Error .

  8. June 8, 2015  
    Tas ir labi ka iet.
    Vieglākais jau ir pārinstalēt, reālo problēmu nemeklējot un cerēt uz labāko...
    Ja tu neesi ar kaut kādu memtest savu RAM parbaudījis to nevar droši teikt.
    Ir daudzi kas var palīdzēt, atliek vien iedot savu dzelžu aprakstu, nu nevar aiziet pie ārsta un pateikt "man sāp", lai ārsts pats meklē kur, kas, kāja, vai galva, vai vēders...
    Bet nu labi ka viss beidzās labi,
    peace.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •