1. astia de la EN-GROSS-istii de PUFULETI au printre ei niste noobi gramada..

    spuneti-le rogilor vostri ca oricat ar incerca ei cu stealh si mai stiu eu ce kkt-uri, un noob rogue de 12k hp - banuiesc ca abia a reusit sa faca 80 sau ma rog, are 1-2 zile jucate - nu are nici o sansa impotriva unuia de 25k hp nebuffat, iar daca mai e si hunter si petul lui da mai tare decat rogu'..

    macar nu se mai face de ras si nici nu mai face pe ceilalti sa piarda timpul.. ma intreb daca nu se duce sa faca asta si la un palac sau dk de 30k+ hp..

  2. Vre-o guilda de romani in hoarda. As vrea sa vin eu si vre-o 2 prieteni...

  3. Guilda de romani pe Icecrown la hoarda ?

  4. multe guilde de romani la hoarda - nu stiu despre alianta - toate de kkt si de kko si cu certuri ca la piata si pline de copii de 8-9 ani care invata cum sa joci etc etc etc.

    mai bine cauta-ti o guilda de camerunezi sau nigerieni, sunt muuuuult mai ok decat basitii astia de romani!

  5. Imi poti spune cateva ? Sau pe cine sa caut pentru a intra intr-una ?

  6. nu, din pacate, guilde de amerunezi sau nigerieni nu cunosc, iar in cele de romani nu iti recomand sa intri.. nu vreau sa mi-o fur mai tarziu pentru recomandarea facuta..

  7. nu, din pacate, guilde de amerunezi sau nigerieni nu cunosc, iar in cele de romani nu iti recomand sa intri.. nu vreau sa mi-o fur mai tarziu pentru recomandarea facuta..
    Hai sa punem bazele unei Guilde.

  8. Absit Invidia este o guilda mare la Alianta !
    Stiu ca ve-ti fi multi care spun ca nu se merita ... dar in acelas timp vor fi multi care spun ca se merita !
    Ce pot sa va spun este ca are in jur de 400 de membrii. Continu sunt 40 online aproape la orice ora.
    Raiduri se fac mereu de genul ICC 25 HC sau RC 25 HC ... pe langa asta se fac si toc 10 / 25 , ulduar 10 / 25 , etc . Pentru cei low.
    Se merge pe Bid DKP la item drop.
    etc ... mai multe detalii in joc.

  9. GETO DACII. Suntem cea mai mare comunitate de romani din Lordaeron. Daca vrei un sa joci WOW pe limba ta esti binevenit alaturi de noi. Contact kosmyn sau banheal pentru invite
    Edited: January 13, 2017

  10. May 11, 2017  
    S-a gandit cineva sa faca o guilda pe noul realm "Outland" ?

  11. May 22, 2017  
    Nici nu poti sa joci pe serverul ala, daramite sa mai faci si guilde

  12. May 23, 2017  
    Plalab00d pe incecrown intru eu zilele astea cu niste prieteni. daca vreti sa facem o guilda eu o fac, de mult tot incerc asta da n-am cu cine, ps is mariix :))

  13. May 25, 2017  
    I know :)) daca te bagi la ally, ma bag
    Edited: May 25, 2017

  14. May 26, 2017  

  15. May 26, 2017  
    Ce nume are guilda? poate fac rost de un char

First 12345 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •