1. <Autentic Romanesc> revine, /w Trif,Sincro,Meau pt invite.
    Guilda este la alianta.


  2. Old Guild - The Hordereapers este acum activa pe Lordaeron - Alliance. Whisper Arrghh, Plebey, Thewiszard, Uica, Samda, Relique, Hersi.

  3. Ceva guilda de romani pe Frostmourne la hoarda?

  4. May 20, 2020  
    Mai sunt ceva guilde de romani active pe icecrown alianta? Ca ma tot plimb singur pe harți... Macar sa mai am cu cine povesti

  5. May 20, 2020  
    Mai sunt ceva guilde de romani active pe icecrown alianta? Ca ma tot plimb singur pe harți... Macar sa mai am cu cine povesti
    Incearca “Autentic Romanesc”

  6. May 21, 2020  

  7. May 21, 2020  
    Am cautat dar nimic...
    Vezi ca a scris mai sus Cadmz cui trebuie sa dai whisp ptr inv in guilda

  8. May 22, 2020  
    Salut, vreo ghilda de romani pe Frostmourne la hoarda?

  9. May 26, 2020  
    Era justice league la inceput, si inca una R o m a n i a .Nu stiu daca mai sunt active

  10. June 8, 2020  
    Guild : <Autentic Romanesc> recrutează membri activi pentru a raida împreună. ca progress avem icc 25hc 8/12/, icc 10hc 12/12 si rs 25n.
    Realm: icecrown- Alianta
    /w Ursaru

  11. Guilda de romani 'Frostbitten' recruteaza! Progres: ICC25 HC 12/12, RS25 HC 4/4, TOGC25 50/50, Ulduar Glory si multe altele. Raid-urile incep la 19:50. Folosim Discord si sistem DKP. Pentru mai multe detalii whisper:
    Swiftwounds (Swiftstrikes/Swifttea/Swiftdeath/Swiftfire/Swiftcurse/Swiftswipe)
    Hyperia (Astaloth/Dkthlonn/Visceral/Mufflepuffle/Vennice/Shadowdodger/Wickedgay)
    Goldshamy (Goldsham/Goldeyes/Goldice/Goldtree)
    Cocolinho (Cocolinhoo)

    Realm: Icecrown - Horde

    Guilda este ACTIVA.

  12. Este vreun guild Romanesc sau partial RO pe Icecrown - Alliance ce face 10/25 ICC LK run, si RS?

  13. <Grim Armada> guilda creata recent , recrutează membri activi pentru ICC,RS progres.
    Folosim DKP sistem. Raid time: 19:00 ora romaniei.
    Realm: icecrown- Alianta
    /w Ursaru

  14. O guilda de romani activa pe Icecrown ??? pm Arleux in game

First ... 56789 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •