1. Salut. As dori sa intru si eu intr-o guilda romaneasca pe Icecrown. Sunt alianta si sunt si incepator.

  2. May 9, 2018  
    Mai activeaza vreo guilda romaneasca pe Icecrown?De preferat la hoarda dar daca gasesc o comunitate ok se fac si sacrificii :))

  3. May 15, 2018  
    Va salut, baieti! sunt un fost jucator de pe molten, unde am jucat doar hunter si am avut undeva 2.3k-2.4k rate la 2v2. As vrea o ghilda romaneasca care s-ar ocupa in principiu de pvp.

  4. May 16, 2018  
    Caut guilda de romani pe Outland TBC, sau pe Lordaeron WOTLK.
    Edited: May 16, 2018

  5. May 16, 2018  
    @Byeloser1991 Daca gasesti ceva anunta-ma si pe mine,eu sunt pe icecrown la hoarda dar am char si la alianta daca e sa ne lipim de cineva :))

  6. Guilda Accuracy abea ce s-a deschis si recruteaza, este la Alianta si recruteaza jucatori de orice nivel. Guilda creata pentru Leveling, RDF, BG, si multe altele. Suntem friendly, nu ne dam atot-stiutori si ajutam pe fiecare cu ce putem. Trimiteti mesaj lui GoFus pentru a intra.

  7. guilda de romani pe outland? H de preferat?


  8. Salut, ce guilde romanesti activeaza in momentul de fata pe Icecrown ( Alianta / Hoarda ) ?
    Multumesc anticipat !


  9. sunt vreo 2 la hoarda, dar neserioase

  10. Guilda la Aliance realm icecrown <Autentic Romanesc> revine , am inceput recrutarile si din 15 septembrie incepem sa facem raiduri. { cei interesati dati /w la un membru online}

  11. Vreo breasla serioasa la hoarda pe icecrown?

  12. salut mai este vreo guilda romaneasca pe icecrow

  13. Autentic Romanesc activeaza in continuare la alianta. Facem 1-2 rs25/saptamana, 2-3icc25/saptamana si icc10 aproape zilnic. Progresul e de 9 bossi hc pe 25 + bane pe 10. Inca putin si poate batem pp & sindra pe hc.

First ... 34567 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •