1. Salut, sunt ghilde romanesti (A) pe Lordaeron ?




  2. Cunoaste cineva vreo guilda Roma was a la hoarda ?

  3. Am creat pe Icecrown la Hoarda o guilda romaneasca 100%. << Dacia Eternum>> Cine e interesat /w pe Kissmyshield , Bigdollar,Treebearcat.
    Edited: April 24, 2019

  4. Ceva G de romani activa pe lordaeron hoarda?

  5. Pe Lordaeron nu exista guilda de romani nici la H nici la Alianta

  6. Pe Lordaeron nu exista guilda de romani nici la H nici la Alianta
    Pe Icecrown sunt? La hoarda ma intereseaza

  7. Mai exista vreo ghilda de romani pe icecrown la alianta? Am inteles ca autentic romanesc s-a mutat la hoarda...eu sunt hunter 5931 gs, joc doar pvp, daca doreste cineva sa facem arene sau bg, astept whisp in game Byeloser

  8. Salut, mai joaca cineva pe icecrown la Horde?

  9. Salut, ma numesc George si am 26 de ani, joc wow de 7 ani cred ... recent m-am reapucat iar de wow, am facut si lvl 80 . Am zis sa fac si o guilda de romani pt. ca nu exista din cate am observat. Pai guilda se numeste "l e g e a" este la hoarda pe lordaeron . Vreau sa o fac cat de cat buna, macar sa facem run'uri de 10 si de 25 cat putem cu cine putem in timp ... deocamdata vrem toti romanii in guilda sa crestem usor usor si cine vrea sa intre va asteot sa imi dati /w Alphbolt sau un mail daca nu sunt online, iar can intru va bag la prieteni , iar cand va prins va dau invite in guilda. Pai zi frumoasa , iar daca aveti intrebari nu ezitati sa intrebati!

  10. Salutare,
    S-a format o guilda romaneasca pe Lordaeron la alianta, se numeste Dacii. Deocamdata sunt cam 30 de membrii dar creste zilnic. Daca e cineva interesat sa ni se alature scrieti /who Dacii pe chat si ne gasiti.

  11. la alianta icecrown????? nimic???


First ... 45678 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •