1. May 26, 2017  

  2. May 26, 2017  

  3. June 5, 2017  
    Realm: Medivh (TBC) - Alianta

    <Vicious> recruteaza membri. Utilizam Discord, fiind activitate pe tot parcursul zilei. Pentru mai multe informatii sau alaturare /w in joc urmatorilor: Omygoodness, Aeonzerg, Invar, Stiff, Gbr.

  4. Caut guilda de romani pe icecrown la horde. Cineva?

  5. Wipe Squad sau Ancient Dragonflight :)


  6. Guild noua de romani icecrown alianta - Autentic Romanesc- . Folosim discord si sistem dkp. Pentru mai multe detalii ne gasiti pe joc: Kle Eliseth, Arlynn Addina Anneylune Metalicaa

  7. Salut ACO 26 ani din Cluj-Napoca Server Icecrowm, ShadowPriest 4.3k GS. *iteme PVP Gametime L-V dimineata 7:00-9:00 seara 20-24. S-D activ 12/zi. orar standard cu anumite exceptii.
    Incepator caut guild activ romanesc si partener de arena.
    Ingame name: Acollite
    Lok'tar ogar!!! A se intelege ca Horde4Life!

  8. ANCIENT DRAGONFLIGHT. Cautam playeri motivati si seriosi. Se cere experienta in game Team Speak si microfon obligatoriu .PT informatii ne puteti contacta in joc sau Apply pe site www.Ancientdragonflight.shivtr.com . Raidurile se fac la ora 19:30 Ro .

  9. Guild noua de romani icecrown alianta - Autentic Romanesc- . Folosim discord si sistem dkp. Pentru mai multe detalii ne gasiti pe joc: Addina, Dogmode, Karaga, Drraagos,Mondialu

  10. Guilda romaneasca pe Lordaeron prntru distractie, ajutor si raiding. Recrutam de orice lvl.
    Nume: LEGIUNEA
    Realm: LORDAERON
    Faction: HORDE

  11. lasati un mesaj cine vrea sa intre in guildul meu ... nu ma limita de lvl sau gs e nou incercam sa ne strangem cativa romani pe icecrown sa jucam bg-uri arene etc ..

  12. Salut, ti-am lasat mesaj Ionascu. Acum mi-am instalat wowul ca m-a luat nostalgia de wotlk deodata si ar fi super sa strangem cativa oameni sa facem niste raiduri 10-25man si sa ne ajutam reciproc. Eu inca sunt in faza de lvling dar nu o sa dureze asa de mult sa fac 80.


  13. La hoarda este o guilda RO, Legiunea.

First ... 23456 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •