1. Ελληνικό Guild στους horde του Ragnaros

    Παιδες υπάρχει κανα ελληνικό guild στους horde στον ragnaros ή να φτιάξω εγώ 1?

  2. Αν εχεις εμπειρια ως Guild Leader θα 'λεγα να φτιαξεις, μετα το wipe πιστευω χρειαζοντε κανα 2.

  3. Εμπειρια εχω, αλλα δεν εχω χρονο...αυτο ειναι το πραγμα π με κανει να δυστασω να φτιαξω το γκυιλντ.

  4. 'Έχουμε ελληνικό guild που ονομάζετε Ravens δεν είναι τίποτα σπουδαίο αλλά ένα 10αρι το γεμίζουμε
    Μίλα με Antharion ή Tsanoulhs στο παιχνίδι να τα πούμε.

  5. 'Έχουμε ελληνικό guild που ονομάζετε ravens δεν είναι τίποτα σπουδαίο αλλά ένα 10αρι το γεμίζουμε
    Μίλα με antharion ή tsanoulhs στο παιχνίδι να τα πούμε.
    Ωραίος ρε συ...θα επικοινωνήσω μαζί σας όσο πιο γρήγορα μπορώ...ουτ'οση άλλο δν με νοιαζουν τα ραιντς τόσο πολύ, αλλά να είμαστε όλοι οι Έλληνες μαζί!!

  6. Καλησπερα και απο μενα.

    Ειμαι καινουργιος χρηστης αλλα παλιος στο WoW. Δεν ξερω αν εχω κανει καπου λαθος αλλα κατεβασα το MoP client και δεν μπορω να δω παρα μονο 2 realms, οι οποιες ειναι PVP. Τι χρειαζεται για να μπορεσω να συνδεθω στον ragnaros ;

  7. to psinw na mpw me ton horde mou mias k einai ellhniko guild, kalutero apo ta na mpw me akura zwa :P

  8. Καλησπερα και απο μενα.

    Ειμαι καινουργιος χρηστης αλλα παλιος στο WoW. Δεν ξερω αν εχω κανει καπου λαθος αλλα κατεβασα το MoP client και δεν μπορω να δω παρα μονο 2 realms, οι οποιες ειναι PVP. Τι χρειαζεται για να μπορεσω να συνδεθω στον ragnaros ;
    Φίλε μου πρέπει να κατεβάσεις το patch του wotlk και όχι του μοπ για να συνδεθείς στον ραγκναρος!!

  9. May 7, 2015  
    'Έχουμε ελληνικό guild που ονομάζετε Ravens δεν είναι τίποτα σπουδαίο αλλά ένα 10αρι το γεμίζουμε
    Μίλα με Antharion ή Tsanoulhs στο παιχνίδι να τα πούμε.
    Προσπαθώ εδώ και 1 μήνα να πετύχω ονλινε 1 άτομο από αυτά που ανέφερες και δεν τα εχω καταφέρει μέχρι στιγμής...Μήπως διαλυθήκατε?

  10. geia sas paides iparxei kanas palios edo apo greek raiders ??? ragnaros horde?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •