1. Donacije osposobljene

    Vidim da mogu da doniram ali nemam blagu predstavu kako.

    Imam onu Banka Inteza internet karticu ali na onom sajtu: Paymentwall postoji Nacionalna Banka Srbije i UniCredit banka. Pokusao sam popuniti formular gde bih mogao dodati Banka Intezu ali nista od toga.

    Da li je neko probao da donira preko onog Mint?

    Ako neko zna resenje kako donirati, bilo bi super.

    Isprobavao sam razlicita resenja ali nisam nasao odgovor, ako budem nasao, postavicu ovde.

  2. Vidim da mogu da doniram ali nemam blagu predstavu kako.

    Imam onu Banka Inteza internet karticu ali na onom sajtu: Paymentwall postoji Nacionalna Banka Srbije i UniCredit banka. Pokusao sam popuniti formular gde bih mogao dodati Banka Intezu ali nista od toga.

    Da li je neko probao da donira preko onog Mint?

    Ako neko zna resenje kako donirati, bilo bi super.

    Isprobavao sam razlicita resenja ali nisam nasao odgovor, ako budem nasao, postavicu ovde.
    Ja ti ne bi preporucuio trenutno nista da pokusavas da doniras jer su rekli da ce donacije biti omogucene tek oko 20. marta, cisto zbog sigurnosti :)

  3. Posto imas internet karticu verovatno je bolja opcija koristiti Mint, bank transfer je uglavnom jako spor i moze proci i par dana dok se to ne procesuira.

    Ja cu veceras prebaciti novac na debitnu karticu Raiffaisena pa cu probati da doniram preko Minta.


    @Seleenn

    To vazi samo za donacije na novom sajtu, ovde na molten stranici bi trebalo da je sve u redu, potvrdjeno od strane Kaera i Edificea.

  4. Posto imas internet karticu verovatno je bolja opcija koristiti Mint, bank transfer je uglavnom jako spor i moze proci i par dana dok se to ne procesuira.

    Ja cu veceras prebaciti novac na debitnu karticu RAiffaisena pa cu probati da doniram preko Minta.
    Znaci ipak moze odma da se donira , mislim jel sigurno ?

    Aha , hvala tek sam video odgovor.

  5. Izgleda da Payment filtrira po zemlji. Nemam visa card i ostale 2 ponude kao ostali.

    Ovo ja vidim:

  6. U pravu si Baluhterijum, opcije koje ces imati da doniras zavisi od zemlje u kojoj se nalazis sad mi je Edifice to potvrdio.

    Mislim da ce za nas biti najbolje da se koristi Mint, ali jos moram to da testiram posto ih ja licno nikad nisam koristio do sada.

  7. A da li postiji mogucnost da uplatim na ovaj racun 'Directpay-a' preko facebooka ( posto vidim da je povezan sa facebook-om), pa posle taj depozit da trosim ovde za coinse ?
    Posto mi je istekla kartica, a da vadim novu traje duze vremena jos me i mrzi da idem tamo da ih slusam sta i kako xD

  8. Bolje da sacekamo da Empyrean isproba sa Mint uplatama. Jer ni meni nije jasno i prvi put se susrecem sa time.

    Nista ne kosta sacekati koji dan da se napravi uputstvo za nase podrucje. ;)

  9. Ovom opcijom mozemo da doniramo direktno sa racuna ili gresim ?

  10. Nikad mi ne bejaše jasno zašto Molten nema mogućnost uplata preko SMS-a.
    Evo, meni se sad gasi račun, a ostalo mi 7k dinara kredita koji će da propadnu.

    Elem, ontopic:
    Visa Electron je besplatna u Intesi, ne snosite troškove održavanja, ali uzimaju neku sitnu proviziju (na 100€ uzmu oko 3€).
    Bankovni transfer traje i po nedelju dana.
    A što se Minta tiče - nisam siguran da može da se kupi u Srbiji (funkcioniše po principu kupiš vaučer na trafici, ukucaš PIN na sajtu, dobiješ poene koji se konvertuju u valutu), ali verovatno postoji mogućnost da se prebaci lova s kartice (opet je Visa Electron najbolji izbor).

  11. Nikad mi ne bejaše jasno zašto Molten nema mogućnost uplata preko SMS-a.
    Evo, meni se sad gasi račun, a ostalo mi 7k dinara kredita koji će da propadnu.
    Valjda zato shto ako koriste SMS donacije provizije i takse su pregoleme.

  12. Valjda zato shto ako koriste SMS donacije provizije i takse su pregoleme.
    Fortumo sam koristio ranije, za neke svoje projekte, i nisu uzimali Bog zna kakvu proviziju.
    Registrovani su u Evropi pa ne plaćaš VAT. Kad isplaćuješ pare na PayPal nema provizije.
    Znači, uzimaju ti samo procenat od same SMS poruke, a procenat zavisi od države (nit' se sećam, nit' imam predstavu koliko od domaćih provajdera, nikad nisam radio za naše firme).

    Edit: Ako link krši Pravilnik, obrišite ga. :)

  13. Da li je neko probao da donira preko bilo koje od opcija?

  14. da li ovde neko ima neku ideju u vezi shadowmourne za DW ? Nisam ga pre imao zato sto sam igrao rogue ali sad ... hmmm hocu da ga uzmem ali ga nema u marketu

  15. Ja sam dva puta donirao putem Banca Intessa Internet kartice. Nema troškova održavanja, ne postoji kredit, već možeš koristiti samo koliko imaš na računu i uplata je prolazila u roku bukvalno par sekundi. Doduše to je stari Molten. Normalno plaćanje preko interneta je ukucaš broj kartice - visa, american, diners, (ova internet se tretira kao visa kreditna, a ne Visa electron), ukucaš valid datum i tri broja koja pišu na karttici. I to je sve. Nisam probao ovaj Mint, jer stvarno ne mislim ovde više da doniram. Kad budem imao para igram na retailu, kada nemam tu sam.

    Zašto SMS ne prolazi. Misliš da bi sva tri provajdera u Srbiji, poznati svetski lopovi i monopolisti mogli to da odrade.

12 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •