1. WotLK Türk Oyuncuları

Arkadaşlar WotLK oynayan türk arkadaşlar Ragnaros'da mı, Deathwing'de mi oynuyor? Ragnaros'da oynuyorum ancak pek Türk yok gibi. Eğer geneli DW'de ise hesabımı oraya aktaracağım. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

2. Deathwingde Türk oyuncu cok. Ally'da da Horde'de de.. Hatta horde tarafında fazla oldugunu keşfettim. Mesela "ay yıldız" ile "göktürk" isimleriyle 2tane guild var. Üyelerini hep farmlıyorum haritalarda,BG lerde. Ally dakiler Türk adıyla bir guild kurmadı henüz, ilerleyen haftalarda kurarlar mı bilmiyorum..

3. Deathwingde Türk oyuncu cok. Ally'da da Horde'de de.. Hatta horde tarafında fazla oldugunu keşfettim. Mesela "ay yıldız" ile "göktürk" isimleriyle 2tane guild var. Üyelerini hep farmlıyorum haritalarda,BG lerde. Ally dakiler Türk adıyla bir guild kurmadı henüz, ilerleyen haftalarda kurarlar mı bilmiyorum..
    Teşekkür ederim cevabın için. DW'e geçeceğim gibi duruyor. Biraz daha alliance ve horde populasyonundan bahsedersen sevinirim çünkü eğer orjinal Twisting Nether gibi bir durum söz konusuysa geçmesem daha iyi olacak bir ally oyuncusu olarak. Gnome Mage oynuyorum. Hesaplar sıfırlanmadan önce Rogue oynuyordum 5k, şu an 4k bir Mage'm var.

4. "orjinal Twisting Nether" kelimeleriyle neyi kastettin anlamadım dostum. Nüfus 2 tarafta da eşit. O yüzden hangi tarafta başlarsasn başla pişman olmazsın. Ancak pve için Ally tarafı daha iyi diye biliyorum her ne kadar Horde karakterlerin ırksal skilleri pve için , ally ırklaının ırk skilleri de pvp için ideal olsa dahi. Gördügüm kadarıyla iki tarafta da iyi ve kötü guildler var. İçinden hangisi geliyorsa, hangi ırk veya class istiyorsan onunla oyna derim. İleride pişman olmazsın.

5. Teşekkür ederim cevabın için. DW'e geçeceğim gibi duruyor. Biraz daha alliance ve horde populasyonundan bahsedersen sevinirim çünkü eğer orjinal Twisting Nether gibi bir durum söz konusuysa geçmesem daha iyi olacak bir ally oyuncusu olarak. Gnome Mage oynuyorum. Hesaplar sıfırlanmadan önce Rogue oynuyordum 5k, şu an 4k bir Mage'm var.
    Deathwing'de biraz daha çok olabilir, yeniden karakter açarken çoğu Türk guildi orada başlamak istedi.
    Ragnaros'da da çok sayıda Türk var ancak çoğu yabancı guildlerde dağınıklar.

Şu an Molten'in genelinde Alliance sayıca üstün, Horde özellikle PvP'de çok kötü eziliyor.
    Yine de son 1 ayda biraz daha iyileşti, ilk günler 40 Ally vs 14 Horde gibi korkunç rakamlar oluyordu.

Twisting Nether Türk ve Balkan ülkelerinden oyuncuların hissedilir çoğunlukta olduğu realm'lerden biri.
    2011'de ben bıraktığımda Dunemaul'la birlikte en çok Türk olan yerdi. Türkler de genelde Horde oynadığından Ally vs Horde dengesi kötüydü.
    https://eksisozluk.com/twisting-nether--1639029

6. "orjinal Twisting Nether" kelimeleriyle neyi kastettin anlamadım dostum. Nüfus 2 tarafta da eşit. O yüzden hangi tarafta başlarsasn başla pişman olmazsın. Ancak pve için Ally tarafı daha iyi diye biliyorum her ne kadar Horde karakterlerin ırksal skilleri pve için , ally ırklaının ırk skilleri de pvp için ideal olsa dahi. Gördügüm kadarıyla iki tarafta da iyi ve kötü guildler var. İçinden hangisi geliyorsa, hangi ırk veya class istiyorsan onunla oyna derim. İleride pişman olmazsın.
    Kocabey'in de dediği gibi, normal WoW'da Twisting Nether realminde çok türk var, ve neredeyse hepsi Horde oynuyor. Ally playerlar çok eziliyor bu nedenle.

Ally-Horde durumunun eşit olmasına sevindim. Bir ally player olarak alliance'ın biraz daha üstün olması işime gelecektir. DW'e geçirip, yeniden oynamayaca başlayacağım Mage'mi. Teşekkürler.

7. Arkadaşlar, Ragnaros'dan realm değiştirilmiyor şu an. Oyunun verdiği coinler resetlenmeden bu açılır mı, bilginiz var mı? DW'e geçemiyorum yoksa.