1. Yeni Baslayanlar icin..

Üstadlar iyi aksamlar ben 12 yildir orjinal wow'da oynuyorum.. pre TBC-TBC-WOLTK-Cata-MOP-WOD butun hepsinde oynadim ama WOTLK'yi unutamiyorum..

öncelikle size kendim hakkinda ön bilgi verdim simdi oynayan arkadaslardan bazi isteklerim olacak eger uygunsa; bilmiyorum bu yastan sonra oyun belki biraz garip geliyor ama aksam gelince pvp-pve yapan birilerini ariyorum.. sizlerede bazi sorularim olacak..

1- sifir account acmak ne kadar mantikli

2- oyunda (wotlk) icin pvpdeki üstün olan taraf

3- oyunda (wotlk) icin pvedeki üstün olan taraf (daha rahat pug kurmak icin)

4- Türk Guildlerimiz varmi?

5- 1 level'i bu saatten sonra 80e kasmanin bi mantigi varmi yoksa benim bilmedigim bi sey söz konusu instant 80 tarzi..

Sizden bu sorularin cevaplarini ister, oyuna baslicak arkadaslar icin yardimci olabilcek bi topic olmasini diler rahatsizlik verdigim icin özür dilerim.. iyi eglenceler..

dipnot: "Al kardesim hazir acc oyna hatta gel beraber oynayalim" diyeceginiz bi account varsa kendinize 19-24 arasi oynayabilcek bi arkadas kazanabilirsiniz :)

2. Hesap satışı yasak, satan da alan da kalıcı olarak yasaklanıyor (permanent ban).
    Bunu bilerek hareket et.

Anında 80 ya da 85 olmak istersen Blackrock ve Warsong diye 2 tane PvP realm var. Yeni açıldıkları ve orjinal Molten'den farklı olduklarından çok tercih edilmese de yaza doğru nüfusları aratabilir.

LK'de 2 tane server var; Ragnaros ve Deathwing.
    Eskiden Ragnaros x20, Deathwing x10'du, şu an ikisi de x7.
    O yüzden Ragnaros'a biraz daha hemen 80 olmak isteyenler geldiğinden nüfusu kalabalık ve yeni oyuncusu çoktu.
    Şu an ikisi de aynı olsa da Molten'in eski üyeleri çoğunlukla aynı şekilde davranıyor.
    O yüzden Ragnaros halen daha kalabalık. Bu da daha kolay BG-Arena sırası, daha çok insan ve RAID demektir. Yine de zamanla insanlar ikisinin de aynı olduğunu anlayacaktır. Durum eşitlenecektir.

Türk guildleri daha çok Deathwing'deler.

Molten'de Horde ağırlıkla PvE'de üstün, Ally PvP'de. PvP durumu zamanla değişir, hep öyle oldu.

Eğer 19-60-70 lvl gibi twink karakter yapmayı seviyorsan ya da oyunun hikayesini, görevleri seviyorsan lvl kasmak her zaman çok eğlencelidir. Bir sınıfı (class) öğrenmeninin en iyi yolu da lvl kasarak oynamaktır.
    Yani sana kalmış bir şey, sabırsızsan Blackrock'da oyna, ya da donate yap 15 coins'e 80'in olsun.
    12 yıl falan yazmışsın, oyunu ve görevleri biliyorsan 1'den 80'e kasmak senin için hiç zor olmamalı.