1. wtf

    Srácok!!! Mi ez az inaktivitás? Itt nincs rendes magyar fórumos közösség??? Akármelyik szerveren voltam, a magyar szerver "virágzott" de itt... nem csak hogy inaktív a banda de még a kérdésekre sem képes válaszolni senki :( Wtf van?

  2. Nyugi, itt vagyunk.. :) Én Ragnán tolom most (wotlk) alli oldalon, bár van egy hordás altom is - mondjuk én sem igazán vagyok guildben, mert keresem a legaktívabbat. Rengeteg magyar guild van, persze van pár ami inaktív. Majd utánanézek neked ha hordás vagy, hogy melyik a jó guild mert tudtommal van egy (talán a hungarikum) viszont ez csak a Deathwing oldalon van. Nem vagyok még én sem teljesen képben, a szerver egyesítés óta, hogy most melyik realm micsoda, elég szar lett az oldal, mert még azt sem lehet látni hogy melyik realm, milyen kieg alatt van, viszont hosszas bogarászás után találtam egy leírást, ott viszont minden szépen le van írva. Nem tudom, téged melyik kieg érdekel?
    Elméletileg így van a realm kiosztás:
    PvE:
    Wrath-Deathwing & Ragnaros
    Cata-Neltharion
    MoP-Frostwolf & Sargeras

    PvP:
    Wrath-Blackrock
    Cata-Warsong
    Edited: April 20, 2015

  3. Inkább az lenne a cél szerintem, hogy egy ténylegesen működő aktív magyar fórumot alkossunk, sokan vannak akik nem tudnak sajnos angolul és ők segítségre szorulnak itt a barbár tengerben, ha lenne magyar moderátor vagy legalább egy QA team tag vagy nem tudom... akkor itt is lehetne aktívan információt cserélni minden realmmel kacsolatban... Nem csak a régiekkel de MOP-al kapcsolatban is... amúgy kérdésedre válasz: Sargeras realmen Horda oldalon játszom ott jelenleg rajtunk (The Outsiders) kívül nincs magyar klán, ami nem is nagyon probléma mert elég kevés a magyar játékos... Sajnos annyira el vannak szokva attól, hogy legyen margyar közösség, hogy sokaknak igénye sincs rá! Fel kell építeni gyerekek, ez így nem állapot... :(

  4. Amúgy a realm felosztás nem teljesen korrekt mert minden realm pvp realm, a high rate és a fun realmek között van itt csak különbség... Blackrock Warsong és az új realm Fun realmek sargeras, frostwolf, ragna, Deathwing, Neltharion pedig high rate realmek

  5. @Necroxoxo

    WOTLK realmok: Deathwing, Ragnaros, Blackrock
    Cata: Neltharion, Warsong
    MOP: Frostwolf, Sargeras

    Sajnos az évek során folyamatosan cibálták a realmokat ide-oda, ez nem újdonság. Anno 2011-ben például a Sargeras még WOTLK 20x-os szeró volt, majd helyét átvette a Ragnaros, amikor is a Sargeras átállt Catára, majd most MOP. A Frostwolf volt a legjobb realm mindig is. Utána a Neltharion, Sargeras, Deathwing... majd a Warsong mint only PvP realm. A Blackrock az AT hozománya.

    Minden esetre ha MOP-ozni lenne kedved keress meg (Sargeras, ally, Nord)! Ha bármi kérdésed lenne a szerverrel kapcsolatosan szintén keress bátran, itt vagyok már jó ideje, tudom mi a dörgés ;)

  6. Hát nekem mindíg a hordáé volt a szívem... itt is ez a helyzet.... :D Viszont 1 krédésem azért volna hamár találtam egy értelmes komunikatív embert (mert elég ritka dolog itt a szerveren) Mi a f*szért PvP realm az összes? semmi értelme... -.- egyik normális szerver sem pvp realm már mind rájött, hogy oltári marhaság...

  7. A Molten mindig is egy olyan szerver volt, ahol akár fejlődés közben, akár max szinten is remek world pvp fightok alakultak ki. Ez itt bevált dolog 2010 óta.
    Gondolom ezt érted PvP realm alatt.

  8. A Molten mindig is egy olyan szerver volt, ahol akár fejlődés közben, akár max szinten is remek world pvp fightok alakultak ki. Ez itt bevált dolog 2010 óta.
    Gondolom ezt érted PvP realm alatt.
    Igen ezt. De szerintem ez nem feltétlen jó dolog... :D Mint kezdeményező, vicces de mikor az ember rohadtul nem akar épp pvpzni akkor a háta közepére kívánja azokat a marhákat akiknek épp az a vicces, hogy legyilkoljanak egy lowgear / lowhp / lowlvl / farmoló / afkoló karaktert...

  9. Valaki tudja h miért nem tudok használni semmit a játékban a chaten kívül? Ugyanazokat csinálja mintha dc lenne vagy nem lenne net

  10. Valaki tudja h miért nem tudok használni semmit a játékban a chaten kívül? Ugyanazokat csinálja mintha dc lenne vagy nem lenne net
    Hali!Pontosabban leírnád mia próbléma?Vagy egy screenshoot linket tennél fel?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •