1. meni je stvarno krivo sto se ovo desava sa nama balkancima

    tu mozemo vidjeti samo jedan od primjera:



  2. čemu uopće posvećivati pažnju takvima :)

  3. Mozes mi molim te reci kako se zove ovaj addon da ti je chet sastrane?

  4. čemu uopće posvećivati pažnju takvima :)
    Upravo tako, samo ignore i ići svojim putem.

    Mozes mi molim te reci kako se zove ovaj addon da ti je chet sastrane?
    WIM

  5. sta ti je tebra? idi u kafanu napij se i proci ce te <3


  6. Iskreno brate video sam par ljudi iz tvog gilda koji se ponasaju slicno, pa cak i gore nego ovaj klinac... No najbolje je ne obracati paznju na takve.Neko ko ce o svim balkancima suditi na osnovu ponasanja nekolicine majmuna nije osoba cije misljenje treba uvazavati.

  7. ma ne obazirem inace al cisto mi doslo u glavu da se mene svrstava u isti koš s ovakvim likovima... zasto?

  8. Iskreno brate video sam par ljudi iz tvog gilda koji se ponasaju slicno, pa cak i gore nego ovaj klinac... No najbolje je ne obracati paznju na takve.Neko ko ce o svim balkancima suditi na osnovu ponasanja nekolicine majmuna nije osoba cije misljenje treba uvazavati.
    Dobro rečeno, valjda si u pravu... To je problem sa elite guildovima, jedini requirement je rating. Dok god niko nista ne radi u ime guilda nije moja stvar jbg.

  9. ima ih koliko hoces,ignorises i cao...Ovim topicom nista neces da promenis jer uvek ce se naci balavac od 15 god koji ce da kenja.
    Mada iskreno ja msm da si vise otvorio ovaj topic da bi te neko pitao sta ti je sa spelovima nego ovo :D al nema veze

    edit : moje misljenje je da nema veze u kom je gildu lik, i da je u tvoj gild kakve veze ima ? isti kurac bitno je ko je covek a ko ne.
    Fazon ti si u balkancima , pa ne moraju svi da budu u tvom gildu...Tvoj gild je tvoje drustvo koji su uglavnom svi hs igraci i primetio sam da se mnogo ponosis time,mi smo elite,mi smo ovo,mi smo ono.Budite sta hocete,na kilometar se vidi da hoces da budes kao ivoga(DrunKz gm ),lik koji ima najjaci guild.Al jbg nije ovaj guild ni blizu bez obzira na top skillovane igrace.

    Al evo posto si otvorio ovaj topic dao si mi sansu da ti kazem na nasem da nisi dobar covek.Kada ste prvi put napravili guildu skoro od 1 lvl-a sam bio sa vama da zajedno lvlujemo guildu do 25 lvl-a,igrali zajedno rated bgs uz skype i sve to cak sam uglavnom pola clanova(sadasnjih) dobijao 1v1 i posle tolikog druzenja dobio sam kick kada si uzeo 25 lvl jer nisam imao koliko se secam 2,6(ili 2,4 ne secam se sad ) 2s,a igrao sam na 2,5 ratingu inace nego to je sasvim nebitno.Poenta price je da nisi ispao covek kako si se predstavio na pocetku.Odma kada si me kick naravno brisanje sa skajpa ne znamo se vise i ti fazoni....

    Mada reko sam ti kada si u hordu bio jebe mi se vise za sve to i za gilde i ne znam zasto sam ispisao sve ovo sada al mi na kurac ide kad vidim kako vise hvalis tu gildu za jebeni rating vas.Pozdrav

  10. ima ih koliko hoces,ignorises i cao...Ovim topicom nista neces da promenis jer uvek ce se naci balavac od 15 god koji ce da kenja.
    Mada iskreno ja msm da si vise otvorio ovaj topic da bi te neko pitao sta ti je sa spelovima nego ovo :D al nema veze

    edit : moje misljenje je da nema veze u kom je gildu lik, i da je u tvoj gild kakve veze ima ? isti kurac bitno je ko je covek a ko ne.
    Fazon ti si u balkancima , pa ne moraju svi da budu u tvom gildu...Tvoj gild je tvoje drustvo koji su uglavnom svi hs igraci i primetio sam da se mnogo ponosis time,mi smo elite,mi smo ovo,mi smo ono.Budite sta hocete,na kilometar se vidi da hoces da budes kao ivoga(DrunKz gm ),lik koji ima najjaci guild.Al jbg nije ovaj guild ni blizu bez obzira na top skillovane igrace.

    Al evo posto si otvorio ovaj topic dao si mi sansu da ti kazem na nasem da nisi dobar covek.Kada ste prvi put napravili guildu skoro od 1 lvl-a sam bio sa vama da zajedno lvlujemo guildu do 25 lvl-a,igrali zajedno rated bgs uz skype i sve to cak sam uglavnom pola clanova(sadasnjih) dobijao 1v1 i posle tolikog druzenja dobio sam kick kada si uzeo 25 lvl jer nisam imao koliko se secam 2,6(ili 2,4 ne secam se sad ) 2s,a igrao sam na 2,5 ratingu inace nego to je sasvim nebitno.Poenta price je da nisi ispao covek kako si se predstavio na pocetku.Odma kada si me kick naravno brisanje sa skajpa ne znamo se vise i ti fazoni....

    Mada reko sam ti kada si u hordu bio jebe mi se vise za sve to i za gilde i ne znam zasto sam ispisao sve ovo sada al mi na kurac ide kad vidim kako vise hvalis tu gildu za jebeni rating vas.Pozdrav
    Nije rijec o guildu apsolutno i onda mi napises tekst od 20 redova i u svakom se spominje "guild". Ne zelim ja postat ko niko, a ja sam na samom pocetku rekao da ce biti kickani svi koji ne budu zadovoljavali requirementse kad se guild digne na lvl 25 tako da sam upozorio i tebe i ostale. Realno ti mislis da nisam dobar covjek i ok - tvoje misljenje, ali nemoj mi pricati kao da me znas.

    P.S. Nismo nikad igrali arenu, igrali smo samo rated. Kad si dobio kick iz guilda nisi mi trebao na skypeu vise i kraj price. Dont be a crybaby.

  11. Kao prvo nisi treba pisati "koga briga sta ti mislis ti si u Balkancima" to bi svako shvatio kao uvredu.
    Upravo kad uzvracas whisper fidujes trola.
    Savet je da ignoras i nastavis sa igrom ionako je cela igra sprdnja.

  12. tu mozemo vidjeti samo jedan od primjera:


    Ovo sto si postavio je potpuno normalno,kao u svakoj MMO. Svako se sprda na svoj nacin,a predpostavljam da i ti to raids kad nekog pobedis u duel/bg itd.
    Ako ti se ne svidja,lepo ignorises kao sav normalan svet. ;)

  13. @OFFTopic
    Za ove bindove treba kriptograf.

  14. Mene jedino iritira sto me izvredjaju kada vide zensko ime.Trebam li da uzmem musko ime da bih igrala bez svakodnevnih neotesanih komentara? :/ Sto je najtuznije ne vredjaju me stranci nego "nasi"...

12 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •