1. И нещо от мен :)

    Здравейте, сънародници! :D От скоро (точно след Молтдаун) се завърнах в Молтен или май трябва вече Уармейн да го наричаме. Аз съм абсолютно единствено и само PvP играч и понеже сега имам малко повечко свободно време реших да се завърна към старото ми хоби видео обработката. За момента наистина си е само хоби като се има предвид с машината и времето, с което разполагам (студент съм/"trust me i'm an engineer"). Все пак с голяма доза скука, седяне пред компютъра и малко въображение успях да сглобя едно малко клипче, което искам да споделя с вас. Не бъркайте моя опит за "ентъртейнинг" с това, че показвам някъкви ултра способности в PvP-то. Даже напротив - от колко време я играя тая игра и още не съм станал mage pvp master :D . Кръстил съм клипчето "Join The Battleground" като мотивация и към другите pvp играчи, тъй като ще ми е интересно да видя и други играчи, които забавляват (така да кажем) хората с играта си в клипове. Мисля, че клиповете в секция "Videos" на форума са малко ;[ . Както и да е, стига приказки. Силно се надявам клипчето да ви хареса, като за аматьор дадох всичко от себе си! :D Приятно гледане! :)

    Swallen - Join The Battleground (Fire Mage PvP) Watch in HD 1080p ;)

    Like, Subscribe and Share! :)

  2. Браво хубаво клипче :)


  3. osven da farmite golishmari i 3-4 na edin kakvo trqbva da se vidi ??

  4. Мен да ти кажа дано хората бъдат обективни ,че да не се налага на някой да гледа втора част на тая глупост :) .

  5. Мен да ти кажа дано хората бъдат обективни ,че да не се налага на някой да гледа втора част на тая глупост :) .
    Дано не се гледа :d

  6. Добро е.
    Всичко умираше за под 10 секунди, много сила има в тоя герои :)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •