1. Telenor internet problem

    Pozdrav,
    Problem je sledeci:
    Vec dva dana ne mogu da se konektujem sa Telenor internet na warmane stranu I bilo koji wow server pa me interesuje u cemu je problem I da li jos neko ima ovih problema?
    Da li je problem da server ili do telenora?
    Hvala unapred.

  2. Ma to je do nji :D :D :D

    EDIT: pomjeri malo antenu <3

  3. Ma to je do nji :D :D :D

    EDIT: pomjeri malo antenu <3
    Pisao sam i njima, pa cekam odgovor.


  4. Ja mislim da je to do alnasera, ma do alnasera je 100% :D :D

  5. Isti problem, ja imam kablovski internet i u zadnjih 2-3 dana ne mogu da otvorim warmane stranicu.. Mislim da ovaj moj kablovski operater kupuje internet od telenora pa imamo isti problem.. Jedini nacin trenutno da se to zaobidje je preko nekog vpn-a nazalost! Nadam se da ce uskoro to da srede.. poz

  6. Probaj preko Guglovih DNS servera, ili preko Proksij-a/Hidemajas-a.

  7. Koriscenje proxy-ja ovde je banabilno, bolje nemoj da pokusavas.

    Postoji mogucnost da Warmane (molten) ima neku vrstu zastite od DDoS-a ili tako nesto sto te sprecava da se povezes na server. Ja znam da sam imao problema da preko Vip-ovog interneta na telefonu glasam na molten-wow.com.

    Jesi li probao da pingujes logon.warmane.com?
    Sta ti pokazuje kao gresku kad pokusas da otvoris stranicu ili da se povezes u igrici?

  8. Ja sam imao problema do juce, ali samo sa otvaranjem sajta i foruma a serveri mi radili normalno preko mog interneta. Od sinoc moj provajder je verovatno nesto sredio sada i sajt otvara bez problema.. :)


  9. Koriscenje proxy-ja ovde je banabilno, bolje nemoj da pokusavas.
    Može li neki izvor za ovo? Jer ja prvi put čujem za ovo.
    DDoS je nešto sasvim drugo, ni na koji način nije povezan sa promenom IP adrese korisnika, te nisam baš siguran da pratim poentu.
    Lepo bi bilo da neki mod da komentar.

    Generalno, preko bilo kojeg provajdera da se konektuješ ne bi trebao da imaš problem sa serverom (osim ako ti realm lista nije progešna).
    Što se sajta tiče može da bude nekoliko problema obzirom na Cloud koji Warmane koristi.
    @OFFTopic: Uvek me zanimalo kako ljudi ne mogu da pristupe sajtu a pišu teme. :D

  10. Ne znam stvarno gde sam to tacno procitao. Nemoj da me drzis za rec ali prilicno sam siguran da je bilo na formu u ono vreme kad je bilo masivnih DDoS napada, neko je napisao da je zabranjeno koriscenje proxy-ja, Tor-a i tome slicno.

    Ako nisam u pravu bilo bi lepo da me neko ispravi.

  11. Sve je sad ok, do telenora je bio problem... I resili su.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •