1. Speed Hack

    Dakle... Danas u toku dana dok sam igrao bg bar 4 /6 wsg-a ljudi koriste speed hack.. Sve sto je u mojoj ili necijoj moci je da napise ticket posto samog igraca ni sam ne znam kako da prijavim drugacije. Dakle 4 tiketa sam ispisao danas a ni jedan ban nisam video ili ni sam ne znam koja je kazna. A sto se odgovora na tiket tice ocajan je posto pise da ce istraziti taj acc sta vec i to je to.

  2. A mozda da si pogledao na forumu reporting players a mozda ti nije sinulo da bez dokaza mozes odprilike da ga banujes ko sto i ja tebe mogu pikslom da gadjam sto mi kidas zivce postujuci ovakve gluposti a mozda sledeci put uzmes lepo screenshot PMujes gma na forumu sa formom za reportovanje pa ce taj neko i dobiti ban za promenu a? Mozda?

  3. Moras da pogledas report players section na forumu i da pratis uputstva tamo ako zelis da banuju nekoga za speedhackovanje.Iskreno da ti kazem reportovao sam par puta exploitere i abusere, ali slaba vajda od tih reportova. Osim ako ih BAAAAAAAS ne uhvatis neosporivo u delu.
    Traze konkretan dokaz screenshotovi cesto nisu dovoljno dobri ili nisu dovoljni da bi se dokazalo da je neko speedhacker, jedini siguran nacin je da ih snjimis video.
    Jednom sam dobio odgovor od gm-a da "nije dovoljan dokaz" za screen sa combat logom otvorenim koji pokazuje kako me hunter iz MOJE frakcije napada van duela u sred grada gde ne mozes da se duelujes sa nekim uopste bukvalno strele lete na mene u sred grada i vidi se njegovo ime i on na slici.To su moja iskustva sa reportovanjem - iskreno baceno vreme u vecini slucajeva ( barem za mene ).

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •