1. ✯✯✯ outsiders tagfelvétel ✯✯✯

    ☜ Sziasztok! ☞

    Vallen vagyok! A szerveren viszonylag új, ezért sokan még nem ismertek de majd fogtok! :D Nos örömmel jelentem be, hogy az Outsiders Guild tagfelvételt hírdet Frostwolf realm-en Horda oldalon minden magyar játékos számára! A guild maga és a társaság több éves múltra tekinthet vissza, egy másik server-ről jöttünk ide megúnva az ottani staff tehetetlenségét és a körülményeket! Ott a klán nagy része fejenként 5-6 karakterrel rendelkezett és a csapat nagy többsége content full-ra húzta magát! Itt ugyan ez a tervünk! Szeretnénk létrehozni egy olyan közösséget amely mint a név is mutatja elég különcnek mondható ebben a barbár tengerben! A guildet az oficerekkel közösen irányítjuk minden döntés előtt beleszólása van mindenkinek, ITT mindenki számít! Elsődleges szempontjaink egyszerűek és könnyen betarthatóak! A guild PvE irányultságú de folyamatosan vannak BG-s csapatok és van pár pvp függőnk szóval arénákra is lehet számítani! :D Egyenlőre még nem kezdtünk el aktívan raidelni a hétvégén lesz az első TOES és MSV raidünk! DKP rendszerünk még nincs, de tervben van, meglátjuk MOP-os loot rendszer mellett mennyire van értelme a dolognak de előbb az aktív raidelésbe kell beleugranunk! Terveink között van, hogy napi szinten legyenek raidek és folyamatos progress! Eventek és egyéb közös események szintén várhatóak! :D Most pedig a részletek:

    ☜ Elvárások ☞

    - Légy aktív és segítőkész! Segíts a társaidnak és ha valaki kérdez valamit, akkor ne az legyen az első válaszod, hogy google a barátod! Segíts neki ha tudsz, ha nem akkor irányítsd valakihez, aki tud!

    - Nem árt, ha van egy kis tapasztalatod a játékkal kapcsolatban, nem szivesen tanítunk meg olyasmire amit már rég tudnod kellene... Én és a vezetőség persze mindíg a szárnyunk alá vesszük akit kell, de jobb ha magadtól is tudod a dolgokat és nem kell mindent a szádba rágni pláne nem 20x-ra! :D

    - Gear elvárás nincs a klánfelvételhez, alapvetően lvl 90-es karival jó ha rendelkezel, de az egyetlen elvárás etéren amit állítunk, hogy légy értelmes! Tudd, hogy milyen helyzetben mit kell tenned, tudd mikor hogy kell reagálnod! A gear hiányát gyorsan lehet pótolni ha van skill!

    - Modor. Kultúra. Senkit nem a seggedből rángattál ki, ne is viselkedj velük úgy! Mindenki képes értelmes emberként viselkedni te is eröltesd meg magad!

    - Tisztelet, Tolerancia, Önzetlenség! Nekünk itt minnyájunknak a csapat az elsődéelges és ezt tőled is elvárjuk! Nem nyerészkedünk egymáson és nem teszünk keresztbe a másiknak, mint írtam egy közösséget akarunk létrehozni, ami más mint a többi! Ez egy csapat, egy kis család! Döntsd el szeretnél-e a része lenni!

    - Mindezek ellenére viszont a legfontosabb mind között, hogy érezd jól magad. Ez egy játék! Azért vagyunk itt, hogy kikapcsolódjunk, nem azért hogy idegeskedjünk! Ne menj mások agyára, és ne hagyd, hogy valaki a te estédet tegye tönkre! :D

    Nos röviden ennyi! Ettől vagyunk mi az Outsiders! A kívülállók :)
    Ha végig olvastad és további információ érdekelne, akkor keresd a következőket:

    ☜ Guild Master ☞
    Vallenrod / Tapporauta / Vaarion

    ☜ Guild Mistress ☞
    Virdana / Diasphro / Kinming / Seraphinee

    ☜ Officerek ☞
    Dzsomester / Kicsim / Biocigi / Doktorgonzo
    Summershine / Eldorals / Eldarith / Summerke
    Skyzox / Skyzoxx / Zedox
    Magistical / Inspiration
    Dremento / Huzzdya
    Dryoss / Dryos
    Dudu / Rugomaci
    Savemyass

    ☜ Aki még infóval szolgálhat ☞
    Beteg, Csonti, Volkum, Playordie, Szecsike, Prejaheal, Felfal, Korut, Prodi, Mino, Minasq, Holyscream, Chiburst, stb. Sokan vagyunk :D

    Jelentkezz bármelyiküknél! Valakit biztos megtalálsz :)
    Találkozunk ingame!
    Sziasztok!

    A Guild átköltözött Frostwolfra! Ott továbbra is megtaláltak minket!
    Edited: May 14, 2015 Reason: Költözés

  2. Üdv. Nord vagyok a Keepers of the Memories alliance guild vezetője! Ki szeretnénk Titeket hívni egy rated battlegroundra! Az időpontot megbeszélnénk! 5 menetről lenne szó. (Győzelmenként 400 CP jár)! Amennyiben elfogadjátok a kihívást, kérlek jelezzétek nekem! Üdvözlettel: Nord

  3. May 1, 2015  
    Hali! Egyenlőre nem mondok rá egyből igent, bár kíváncsi volnék, meg kell még dumálni a srácokkal, hogy melyik nagy pvp huszárunknak van hozzá kedve aztán értekezünk! Az ötlet jó!

    Üdv, vallen!

  4. May 14, 2015  
    1. Átköltöztünk Frostwolfra

    2. Nord ti is jöttök?

  5. May 15, 2015  
    Üdv. Igen, megyünk. Alliance oldaon folytatjuk továbbra is Legio Hungarica néven! További sok sikert Nektek!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •