1. Grywalność.

    Hey. Chciałbym się dowiedzieć czy tutejsza wersja MOP jest w pełni grywalna i czy nie ma dużej ilości błędów, których da się odczuć na własnej skórze. Kilka miesięcy temu miałem okazję zagrać na moltenie (mop) i mogę powiedzieć, że trochę bugów było ale nie mam pojęcia jak jest teraz.

    ps. A tak przy okazji. Który dodatek polecacie? :)

  2. Jest jedna wielka lipa, póki co nie masz po co grać na MoP, bo kompletnie nie ma co robić, 3 bg, 3 areny, kilka dungów, 2 raidy i na tym koniec.

  3. MoP na tym serwerze to żenada, odradzam jak najbardziej. Myślę, że wotlk jest bardziej warty uwagi niż "to coś".

  4. WOTLK to perełka warmane, dlatego jest najbardziej rozwinięty i najbardziej grywalny, co widać po online na tych serwerach.
    Ale teraz update wszystkich serwerów są robione dość często, więc na MoP też będzie można liczyć.

    Na forum znajduje się temat gdzie można podać po 5 najdotkliwszych bugów PVE i 5 PVP, które zostaną naprawione bardzo szybko.

  5. Czyli można powiedzieć, że za bardzo sytuacja na mopie się nie zmieniła. Raczej nie będę pobierał tej wersji i po prostu wrócę do wotlk, dzięki wielkie za sugestię ;)

  6. Jeśli grasz pvp to MoP jest jak najbardziej grywalny.

  7. Pomijając, że w kółko gra się na 3 battlegroundach i 3 arenach i kilka bugów klasowych, które bardzo uprzykrzają grę to jest grywalny :P

  8. Pomijając, że w kółko gra się na 3 battlegroundach i 3 arenach i kilka bugów klasowych, które bardzo uprzykrzają grę to jest grywalny :P
    Tak trochę jak na WOTLKu, tylko, że więcej bugów no i to MOP xD

  9. Z realmami MoP będzie to samo co było na Moltenie z realmami Cata - nigdy praktycznie nie były powaznie naprawione. Nawet to, że emulator Cata był już zrobiony w 2014 prawie w 98 % i na innych serwerach wszystko działało, nie wzruszało panów z Moltena i NIC nie potrafili wgrać.
    Dopóki twórcy emulatora nie zrobią w pełni grywalnej wersji MoP - dopóty na tym serwerze nic nie będzie. A i to pod warunkiem, że tym razem znajdzie sie paru znawców, którzy wgrają pracę twórców emulatora MoP bez błędów. Póki co szkoda czasu na MoP.
    Ekipa tego serwera wgrywała zawsze tylko bazowy emulator a i tego nie potrafili zrobić tak aby finalnie działalo, sami nie potrafią naprawic prawie nic. Molten był jednym z najbardziej zbugowanych serwerów na Cata aż do końca- nawet fontanna w Dalaran była zbugowana, nie wspominając o pustym Twilight Mountains czy Deepholmie albo działajacym tylko do połowy łańcuchu na reputację SoH, który jest jednym z najlepszych łańcuchów questowych w WoWie i dawno działajacym a tutaj nie.
    Nie wiem jak wygląda teraz sprawa z Cata bo dopiero niedawno odzyskałem konto i zaczałem grać na nowo. Ale jeśli chodzi o MoP to z tego co widac na forum, na pewno jest to jedno wielkie, niedopracowane gó...o
    Edited: April 16, 2015

  10. Powie mi moze ktoś gdzie mogę sprawdzić jak wyglada sprawa statystyk serwerow takich jak gold rate, exp rate i tym podobne?
    Nigdzie na stronie nie moge tego znaleźć... a kiedyś byl otak jasno i czytelnie...

  11. Powie mi moze ktoś gdzie mogę sprawdzić jak wyglada sprawa statystyk serwerow takich jak gold rate, exp rate i tym podobne?
    Nigdzie na stronie nie moge tego znaleźć... a kiedyś byl otak jasno i czytelnie...
    Kiedys było a teraz maja taki burdel we wszystkim, że chyba sami nie wiedzą jakie staty sa gdzie :-) Ludzie na forum podają przeróżne rate'y - exp nie idzie w parze z goldem, dropem, profesjami, itp.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •