1. Kupoprodaja coinsa

    Interesuje me da li će biti omogućena kupoprodaja coinsa. Server Sargeras, fraction horda

  2. Kupovina, samim tim ni prodaja koinsa, od trećeg lica (čitaj: non-Warmane) nije dozvoljena, i banabilna je.

  3. Ahhhh, verovatno nisam bio jasan. Mislio sam za golde, što je nekad moglo preko marketplace. Meni je ostalo 7 coinsa, nekome je ostalo 6 coinsa, nijedan ne može da uradi ništa sa time, zašto da ne objedinimo.

  4. Ako ti ne treba tih 7 coinsa posalji meni :P

  5. Ahhhh, verovatno nisam bio jasan. Mislio sam za golde, što je nekad moglo preko marketplace. Meni je ostalo 7 coinsa, nekome je ostalo 6 coinsa, nijedan ne može da uradi ništa sa time, zašto da ne objedinimo.
    Kupovina coina za gold je takodje zabranjena jer je bilo velikih problema oko toga u pocetku. Igraci su se javaljali moltenu sa problemima tipa "ovaj me prevario uzeo coine a nije mi dao gold" i sl.
    Jedini nacin je da ti neko koga poznajes giftuje (pokloni) coine, ali mislim da ni ta opcija vise ne postoji na warmane.com . Jedino mozes probati na molten-wow.com ako je jos uvek u funkciji.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •