1. помощ

    значи имам следния проблем вчера се рег тук изтеглих си играта и като я стартирам ми дава само черен екран с музичка. Някой може ли да ми помогне да ми каже от каде може да е проблема.

  2. Ами, не съм имал такъв проблем, но ти предлагам да изтриеш Cache и WTF папките и да пробваш отново. В най-лошия случай, изтрий я и свали наново. :D

  3. Какви са параметрите на компютъра, от който я пускаш? Както ми го описа това, ми звучи все едно драйвърите ти са стара версия или видеокартата ти е слаба.

  4. аз имах инсталиран MoP и си ми трагваше но го изстрих и изтеглих този от сайта

  5. значи параметрите са ми процесор Intel(R) Pentium(R) CPU G620 @ 2.60 GHz, RAM 4 GB operacionna sistema 64 bita. 5.0.5 си ми трагва без проблеми а 5.4.2 не иска само черен екран с музичка :(((

  6. kato pusna Wow.exe mi dava error#134 kak da go opravq ? :(

  7. А то и аз имам случаи, в които като пускам играта ми дава някви ерори, ама така как да ти кажем.. аз лично пробвам отново и отново и след всеки ерор трия Cache папката, ако не се оправя понякога трия и WTF и след 4-5 ерора си тръгва, както трябва :D

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •