1. Vreau sa vin de pe retail pe un server WotLK

    Salut.

    De vreo 7 ani joc pe retail, dar mi s-a cam aplecat acum. E foarte plictisitor contentul din WoD. As vrea sa intru pe un server WotLK. Nu stiu sistemul cu serverele private, as dori un server stabil, nu vreau sa joc 2 luni si sa pierd tot la un wipe.

    Ma intereseaza daca sunt buguri. As vrea sa joc Hunter, e mainul meu din TBC.

    Merci.

  2. Poti incerca oricare dintre servere. Sunt la fel de stabile. Wipe nu se da. Ce s-a intamplat la inceput de an a fost un accident.

  3. Vrei sa faci si twinks? Intreb deoarece vad ca ai specificat TBC. Pe DW ii gasesti pe cei de 19 si 79. Pe Raggi ii gasesti pe cei de 70. Daca vrei 80 atunci e pur si simplu alegerea ta amandoua serverele de wotlk au guilde ce farmeaza continut de end game.

  4. twink nu as vrea. am 4x 70, 2 x 29 pe oficial. e prea mult de munca cu ei si sincer, nu stiu cum as putea lua gear in timp relativ scurt fara sa donez.

    On topic: Mi-am facut un hunter la alianta pe DW, soon to be 80.

  5. Cel mai repede si simplu e cu vote points. In cam 2 luni cu vot zilnic faci un caracter full bis pvp. Pve se fac raiduri la greu pe global Black Temple si Sunwell. Si chiar daca se spune ca 70 sunt pe Ragnaros, sunt foarte multi twinci si pe DW.

    Bafta cu hunterul.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •