1. Obrisan heroj

    Pozz, na Moltenu sam 3 godine, imala sam na DeathWingu paladina lvl 80, ali koliko vidim obrisan je?
    Da li postoji način da se heroj nekako vrati, ne bih mogla sve ispočetka :(

  2. Došlo je do brisanja svih charactera sa svih realmova, krivicom Hermesa, jednog od zaposlenih u Moltenu, izdešavalo se mnogo toga, svi smo izgubili sve charactere, ne samo ti. Posle tog takozvanog Moltdowna, ne postoji način da se povrate characteri, Molten je ponudio svima opciju povratka accounta, 5x free level up, i profession level up, međutim, ta opcija je istekla, tj. više ne može da se iskoristi, tako da ćeš, nažalost, morati sve ispočetka ;( Molten je posvetio jednu stranicu objašnjenju šta se tačno dogodilo, a link je ovaj : https://moltdown.wordpress.com/moltdown/ , međutim, izgleda da stranica više nije u funkciji ..

  3. Baci Empyreanu jedan strip na skajpu i eto heroj 6,9. Mozda dobijes i Smourne, zavisi kako odradis :D :D

  4. A jao :( Hvala ti na infu, nisam imala pojma šta se izdešavalo...
    Nisam imala inetrneta neko vreme i taman priključila, ulazim u WOW kad.....

    @Raytheon aahaahahahah neka hvala, levelat ću :D

  5. Nažalost, propustila si priliku da dobiješ free level up, to mnogo štedi vreme povratka na staro, ali šta je, tu je, ja sam na MoP boostovao charove, možda nije trebalo... I ja sam imao par odlično gearovanih charactera na Deathwingu, dosta sam dugo igrao na Moltenu, i sve je nestalo u trenutku, tako da svi znamo kakav je osećaj... Ali moramo da gledamo to sa vedrije strane, bar je ponovo zanimljivo sve, gearovanje, raidovi, itd, jer postane dosadno kad' skupiš gear.. Pošalji ime svog charactera na PM ako želiš, verovatno ću i ja da krenem da igram ispočetka na Deathwingu..

  6. Sinoc u toku igranja me izbacilo sa servera i na pocektu mi nije dalo da se ulogujem. Kada sam uspela da se ulogujem nema ga heroj. I sad sam pokusala da napravim novog heroja i izbacilo mi da je lvl80. Da li postoji nacin da se resi ovaj problem? Hocu svog starog heroja nazad.


  7. Pozz, na Moltenu sam 3 godine, imala sam na DeathWingu paladina lvl 80, ali koliko vidim obrisan je?
    Da li postoji način da se heroj nekako vrati, ne bih mogla sve ispočetka :(
    Jel si ti stvarno toliko lepa kao na ovoj slici ili si ukrala sliku od neke brutalne ribe? xD

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •