1. This account needs to be converted hatası !!

Gençler 2 gündür oyuna giremiyorum "this account needs to be converted to a battle.net account" hatası veriyor bağlanırken napmam gerek bi yardım pls

2. aynen tam konu açıyordum denk gelmem iyi olmuş eski topiclere baktım wtfden config.wtfyi değiştirin falan yazmışlar denedim ama beceremedim :(

3. Aynen onların hepsini denedim bende de bir işe yaramadı hatta oyunu sildim tekrar yükledim yine aynı sorun var

4. şu olaya biri el atsın ya valla bendede aynı sorun var

5. geldim geldim sıra ile kontrol et
    1.internet bağlantın olması
    2.wow dosyasının read only(salt okunur) OLMAMASI (en azından 1 kez klasörü seç ve o seçeneği özelliklerden kaldır tamam de.)
    3.x>wow>wtf>config.wtf dosyasında SET realmlist "logon.warmane.com" yazılı olduğundan emin ol
    4.herhangi bir anti virüs firewall açık olmadığını kontrol et.
    5.logon server a ping at başlat>cmd gelen siyah ekranda ping logon.warmane.com yaz zaman aşımına uğradı hatası alırsan dns değiştir sonra bağlan

Kolay gelsin sonuç yine alamazsan yine yaz

6. Saolasın uğraşın için kardeşim ama ben zaten hepsini denemiştim yinede olmamıştı fakat 3 gün sonra bir daha oyuna girdiğimde kendi kendine sorun çözüldü artık oynayabiliyorum ama nedenini hala çözebilmiş değilim.