1. Rate na serwerach

    Panowie, odkad zmienila sie ta cala strona nigdzie nie moge znalezc exp rate, loot rate etc serwerow. Pomozecie mi ? Jaki sa rate na poszczegolnych serwach?

  2. x7 niby wszędzie
    Blackrock instant 80 PvP, Warsong instant 85 PvP

  3. Rzeczywiście, kiedyś chyba na deathwingu był rate x1, ale nie wiem czy dobrze pamiętam, a czym teraz różni się realm Ragnaros od Deathwinga? Raty te same, czy więc jedyny powód to rozmieszczenie ludzi, by zniwelować kolejki podczas logowania?

  4. Na DW były raty x12, a potem zmienili na x5, Lordaeron był x1 ;p
    a czym teraz różni się realm Ragnaros od Deathwinga?
    w sumie to niczym

  5. A no tak, racja. Teraz Lordaeron nie istnieje i zapomniałem, że kiedyś istniał, a dość dawno grałem


  6. Bo Molten... Warmane jest tak zabugowany, że poza Wrathem, na Cata jak i na Mopie nie dałoby się wbić maksymalnego poziomu bez grindowania. Na tych dodatkach masa questów nie działa, niskopoziomowe instancje są zamknięte, bo nieoskryptowane. Co więcej, większość ludzi na Moltenie... Warmanie woli większe raty na serwerze, co dla mnie jest bez sensu, bo przy x7 ani nie da się pograć sensowanie na low-levelu (exp leci za szybko), a mimo wszystklo trzeba trochę czasu stracić. Dla mnie sensowne jest jedynie albo instant end game albo low level (imho dla cata+ maksymalnie x2, dla wratha maksymalne raty to x3).

    Jeśli jesteś zainteresowany serwerami z niższymi ratami, polecam przejrzeć recenzje serwerów na YT na kanale Dodgykebaab. Znajdziesz tam zarówno ciekawe blizzlike serwery Wrath jak i Cata, a także Vanilla. Nie licz jednak na sensowny serwer MoP z niskimy ratami.

  7. May 28, 2015  
    Lipa straszna jest z tymi ratami teraz. Wróciłem po ponad półrocznej przerwie i takie nieszczęścia się tu dzieją. Jeśli chodzi o cata, to na pewno nie było problemu z wbiciem max poziomu na poprzednich mnożnikach, ani nie było to jakoś szczególnie upierdliwe. Podobno 1 czerwca teraz mają być jakieś zmiany, ale przy tak dużej ilości stękających ludzi, żeby były wyższe mnożniki, wątpię, żeby coś faktycznie się zmieniło.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •