1. Magyar staff, stb

    Sziasztok! Amennyire tudom van 2 szerver akikkel együttműködik molten közülük az egyik magyar kézben működik és annak a tulaja igen csak érdekelt moltenben is... a kérdésem az lenne, hogy van magyar moderátor, stafftag vagy akármi? vagy szimplán nem követi nyomon senki ami itt történik? :D

  2. A Molten már nem létezik. Az Arena Tournament és a Molten szerver összeolvadt így jött létre a Warmane. Az AT staff hozott át pár WOTLK frissítést, valamint megcsinálhattak egy WOTLK tournament only PvP realmot (Blackrock), valamint a fejlesztő gárdájuk dolgozik a WOD realmon.

    Feltehetően a Warmane fejlesztői információt cserélnek más szerverek fejlesztőivel, főleg MOP terén. Van több olyan fejlesztői közösség ahol a fejlesztők szervertől függetlenül közlik fejlesztéseiket, így a szerverek úgy mond cserélgetik egymás között a vívmányokat, javításokat! (gondolok a github-ra)

    A jelenlegi staffot 50 fő alkotja. A staff tagok kilétét nem fedik fel, főleg most az összeomlás után. Feltehetően nem tagja honfitársunk eme csapatnak. Én 5 év alatt nem találkoztam semmi erre utaló jelre.

    Viszont kíváncsi lennék arra, hogy melyik magyar kézen lévő szerverre gondoltál? Talán nem a Monsterre? :D

  3. Itt szabad szervernevet mondani? :D Am igen arra, de amúgy az eddigi molten is az ottani main kezén volt ilyen olyan úton módon... :D

  4. Hát Monster még sem ért soha a Molten közelébe. Mi értelme lett volna 2 külön szervert működtetnie? Oo

  5. nem csak 2. benne van a keze pandawow-ban is... :D amúgy kb 1 szinten van a 2 szerver jelenleg... bár remélem hamarosan magáhoztér a szerver a crash után mert kezdek egyre több idegesítő gamebraking bugot találni... és nem ezért jöttünk át onnan, hogy ugyanazt a színvonalat lássuk... :D Jó tény így is jobb az egész mint monster, viszont még mindíg elég siralom a jelenlegi állapot... amúgy ti láttok rá esélyt, hogy legyen old content?

  6. May 16, 2015  
    Hali, remélem lesz old content . title. achik. és még sorolhatnám mount miatt. Ha igy haladnak Mop részen elöbb utobb csak beteszik azokat is :)

  7. May 20, 2015  
    ubannt lehet kérni? kipróbáltam valami admin panelt és egyből észrevettek , 4 hétig nem játszhatok :(

  8. May 20, 2015  
    ubannt lehet kérni? kipróbáltam valami admin panelt és egyből észrevettek , 4 hétig nem játszhatok :(
    Üdv. Jogtalan bannolásnál esetleg. De hackelni próbáltál. A hackelést meg bannal jutalmazzák. Max ha nagyon tudsz angolul ki tudod magyarázni magad. Ellenkező esetben 4 hét pihi. (vagy csinálsz új accountot és addig azzal játszol)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •