1. Hahaha Geneleksel 1.ci Türk turnuvası Neden olmasın :)

2. May 1, 2015  
    Eyvallah,asıl güzel yanı benim için sizlerin bu göstermiş olduğunuz duyarlılık bu gidişle aklımdaki Geleneksel 1.Türk PvP Turnuvalarını başlatırız :)
    Geleneksel 1.Türk PvP Turnuvaları bu güzelmiş :)

3. May 10, 2015  
    Yakın bir zamanda (arena season resetten sonra) Warlock PvP Rehberi yazıcağım bilgilerinize...

4. May 24, 2015  
    Tebrikler baya başarılı bir mage rehberi olmuş,gördüğüm kadarıyla warriorlada pvp exp var.Warriorla alakalıda pvp rehberi yapmayı düşünürmüsün?

5. May 24, 2015  
    Tebrikler baya başarılı bir mage rehberi olmuş,gördüğüm kadarıyla warriorlada pvp exp var.Warriorla alakalıda pvp rehberi yapmayı düşünürmüsün?
    Öncelikle teşekkür ederim,warrior pvp rehberinden ziyade warlock pvp rehberi üzerinde çalışıyorum önceliğim onda yani,bittikten sonra fırsat bulursam yazmaya çalışıırm bu arada varsa sormak istediklerin warrior 2v2-3v3 setupla alakalı özelden yazabilirsin.İyi oyunlar

6. June 8, 2015  
    macro kullanmıyormusun? hiç bahsetmemişsin ama; varsa eğer kullandığın macro yardımcı olursan sevinirim....

7. macro kullanmıyormusun? hiç bahsetmemişsin ama; varsa eğer kullandığın macro yardımcı olursan sevinirim....
    Konu güncellenmiştir.

8. talent linkleri bozulmuş !
    Teşekkürler uyarın için tekrardan güncellenmiştir.

9. Wich combo you were playing with war 3s?
    And why you are getting one shoot from Grooka?

10. abi silin şu konuyu magelerden nefret ediom yaw :D bi heal attırmıyonuz adama ^^ düzgün anlatımlı bir rehber olmuş hemen hemen ilk defa Türkçe bir rehber okudum diyebilirim lütfen mage oynamayın oynayacaksanızda sakın öğrenmeyin öğrenirsenizde lütfen :D arenada karşıma çıkmayın uyuz oluom arkadaş :) emeğine sağlık ;)

11. Wich combo you were playing with war 3s?
    And why you are getting one shoot from Grooka?
    Hehe but dont forgot if any mage can beat you @ duel only possible to name Burnia :)

12. abi silin şu konuyu magelerden nefret ediom yaw :D bi heal attırmıyonuz adama ^^ düzgün anlatımlı bir rehber olmuş hemen hemen ilk defa Türkçe bir rehber okudum diyebilirim lütfen mage oynamayın oynayacaksanızda sakın öğrenmeyin öğrenirsenizde lütfen :D arenada karşıma çıkmayın uyuz oluom arkadaş :) emeğine sağlık ;)
    Teşekkürler yorumun için,mage zaten sonradan öğrenilmesi gerçekten zor bi class ama oynabilen varsa sonuna kadar (rank bakımından) devam etmelerini tavsiye ederim :) Tekrardan iyi oyunlar

13. Teşekkürler yorumun için,mage zaten sonradan öğrenilmesi gerçekten zor bi class ama oynabilen varsa sonuna kadar (rank bakımından) devam etmelerini tavsiye ederim :) Tekrardan iyi oyunlar
    mage candır ya priest yerine mage açmadığıma çok pişman oldum

14. Ellerine sağlık Murat :)

/Respect

First 1234 Last