1. Zahide's Avatar
    Zahide
    Guest

BloodGuard of Silvermoon (TR)

yeni başlayan arkadaşlarla pvp ağırlıklı oynayan arkadaşlar arıyorum meslek ve diğer oyunla ilgili konularda yardımlaşabiliriz ilgili olan arkadaşlar oyun içinden herhangi bir member e ulaşabilir kalabalık bir guild olmayacak sadece oyununu oynayan arkadaşların başım üstünde yeri var (guild içi kavga küfür spam vs arkadaşlar uyarılmayacak)
    (Guild Master & irtibat Ecu) Frostwolf - Horde
    Edited: April 26, 2015

2. Bildiğiniz gibi sergeras serverı baya bi oyuncu kaybetti. arena olsun ratedbattlegroundlar olsun pek fazla kişi bulunmuyor.

neyse bu problemlerle boğuşurken birde Frostwolf serverını denemek istedimç ücretsiz zamanlardan kalma bi hesabım vardı. girdim online oldum. eh üste başta yok. 3-5 kuruş paramız var onuda mavı lvl90 pvp setlerine harcamışken bu arkadas ve guildiyle tanışma fırsatım oldu.

açıkcası dilenci gibi gezerken hiçbir çıkar gözetmeden üstümü başımı full düzelttiler. epic ride için gerekli 12k gold verip. cebimede 5k harçlık koydular. şuan devamlı beraber BGs girip ilvl yükseltiyorum.

yani bunca lafın özü şu; bu guilde bulunanlar çok kaliteli insanlar hiç bir çıkararı olmadığı beni hiç tanımadıkları halde.. bu kadar fedakar davrandılar. tebrik ederim.

oyuna yeni başlayan veya sergeras ölü serverından çıkıp gelen tüm arkadaşlara bu guildi tavsiye ediyorum.