1. Jeeves nasıl yapıcaz yada yapabiliyormuyuz?????

Merhaba millet birkaç gün önce Jeeves diye bi engineering recipe'i düşürdüm baktım bayağı da kullanışlı bişeye benziyo yapmak için gerekli malzemelere baktım field bot 74a bide yine bunun gibi bir iki bot daha istiyo ama onların recipeleri oyunda varmı , varsa nerden düşüyo yardım edebilicek biri varsa çok iyi olur

2. Merhaba millet birkaç gün önce Jeeves diye bi engineering recipe'i düşürdüm baktım bayağı da kullanışlı bişeye benziyo yapmak için gerekli malzemelere baktım field bot 74a bide yine bunun gibi bir iki bot daha istiyo ama onların recipeleri oyunda varmı , varsa nerden düşüyo yardım edebilicek biri varsa çok iyi olur
    LK'de yapabiliyorsun ama MoP'da herşey çalışıyor mu bilmiyorum.

74A için Marketplace'den Direbrew's Remote al, 1 puan. Sağ tıklıyorsun seni Blackrock zindanına ışınlıyor.
    Tarif yakınlarda ufak bir boss'un önünde. Şurada yol tarifi var:
    http://www.wowhead.com/item=18232/fi...t-74a#comments

Ya da daha basiti gerektiği kadarını Marketplace'den puanla da satın alabiliyorsun.

Field Repair Bot 110G tarifi Marketplace'de 8 puana satılıyor. Ya da Outland'da Blade's Edge'de 10-15 dk'da düşürebilirsin.

Scrapbot Construction Kit için Storm Peaks'de Gnome robotları Jeewes tarifini bulduğun gibi kesmen gerekli. Görev hemen yakınlarda mağara gibi bir yerde yapılıyor.
    http://www.wowhead.com/item=40769/sc...n-kit#comments

3. Frostwolf'un marketplace'inde o malzemeleri bulamadım ne yazık ki sadece silah zırh ve mount var ben mi beceremedim yoksa bu malzemeler henüz marketplace'temi yok onu anlayamadım

4. Frostwolf'un marketplace'inde o malzemeleri bulamadım ne yazık ki sadece silah zırh ve mount var ben mi beceremedim yoksa bu malzemeler henüz marketplace'temi yok onu anlayamadım
    LK = Lich King'de anlattığım iki yöntemle de yapılıyor.

Marketplace ne yazık ki 2 LK server'ı Ragnaros ve Deathwing'de bile farklı.
    Mesala Deathwing'de alabildiğin tüm çantalar Ragnaros'da yoklar.

Eğer Blackrock zindanı çalışıyorsa Direbrew's Remote olmasa da kapısından girip uzun bir yürüyüşle tarife varabilirsin. Çalışmıyorsa yapacak bir şey yok.

Scrapbot Construction Kit görevi de çalışmıyor olabilir.

Field Repair Bot 110G tarifi Blade's Edge'de mob'lardan düştüğünden her şartta bulursun.

5. Eyvallah kardeşim saolasın Blackrock zindanı çalışmıyor ne yazık ki neyse artık jeeves'siz idare edicez çokta sorun değil :D

6. Mop gercekten suanda oynanabilecek seviyedemi yani zindanların hemen hemen hepsi kapalı ve yapacak pek birşey yoktu en son denemek icin girdiğimde sadece pvp atıyordu insanlar simdi durum nedir ?