1. A régi moltenes accountommal nem tudok belépni HELP

    Sziasztok!

    Még a Molten idejében játszottam itt. Van/volt élő accountom is. Most viszont nem tudok belépni az accommal.

    Ha helyreállítást kérek, akkor azt írja, hogy nincs ilyen acc, ha regelni akarom akkor meg azt, hogy van már ilyen.

    Valami ötlet?

    Elősre is köszi.

    Üdv

  2. Szervusz. A moltent egy belső támadás érte, így minden elveszett. A régi accountod a www.molten-wow.com/recovery weben tudod visszaállítani. A régi accountneved és régi jelszód kell beírnod, valamint egy új account nevet. (A régit is beírhatod, ha nem regisztráltál még vele újra). értelem szerűen.

    Feltehetően a régi accountodon találni fogsz 25 coint, amit a marketplaceben tudsz elkölteni.

    Ha további kérdésed van vagy segítség kell szólj nyugodtan!

    Üdvözlettel: Nord (Sargeras, Ally)

  3. Köszönöm segített a dolog, viszont az eddig játszott karaktereim eltüntek.

    És még egy dolog. Még a molten idejében doneteltem, így nem kellett várakoznom, ha kidobott a szerver. Ez megmaradt, vagy az is törlődött?

    Köszi.

  4. Üdv. A karakterek mindenkinek elvesztek. Egy bizonyos ideig volt kárpótlás. Sajnos későn érkeztél, mert már vége. (visszaadták a coinokat, instant90, proffok, kezdő szettek stb.) De azt hiszem 25 coinod mindenképp van. Az accountod rangja megmaradt! A My account panelnál látod az accountod rangját :)

  5. May 11, 2015  
    Olyan problémám lenne hogy felhúztam egy karit a coinjaimmal, és mikor próbáltam volna venni cuccot, akkor azt írta hogy először resetelnem kell a pontjaim meg a coinjaim... hát.. én hülye rámentem... úgyhogy most 0 coin , 0 pont.. elveszett 50 coin meg 300 pont ... ilyenkor mi a teendő?

  6. May 12, 2015  
    Ilyenkor az oldalon található Supporton keresztül leírod a bajodat részletesen (angolul) a Warmane Staffnak, aztán vagy vissza kapod, vagy nem :/

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •