1. Kako namestiti

    Prvo, ne znam da li Vas je neko obavestio, od danas herbalism u Jade Forest buguje, realm Sargeras. frakcija Horda.

    Drugo, skinuo sam klijent sa warmane, i više nemam ono smaranje da mi je stari klijent, ali mi ne pamti moja podešavanja, već uvek kada se logujem moram ponovo da nameštam.

    Prvo, stalno moram da listim licence agreement i čekiram da se slažem. Onda i dalje imam ima dva realma Sargeras i Frostwolf. Dalje, čekiram da mi učitava out of date addons, on to ne zamapti za sledeće logovanje (ako izađem kompletno). Četvrto, namestim u interface, system, da neću zvuk (istovremeno slušam muziku sa youtube) isto to ne zapatmti ako izađem potpuno iz igrice.

    Još me interesuje Cache podfolder u folderu data, može da se briše ili ne, jer vidim sada su tu neki patch fajlovi.
    Edited: April 25, 2015

  2. Ja kad hocu da skinem launcher preko sajta meni ne radi kada kliknem Download.Moram preko torrenta da skinem ili ne?

    Nov sam ovde
    Edited: April 25, 2015 Reason: Onako

  3. Da, skidaš preko torrenta. Meni je skinulo za 3 sata ali je meni brzina cena 24 Mbps. Imaš link u download sekciji

  4. Gde u download sekciji?


    I da koju ekspanziju ti igras?

    I koju mi preporucujes ja sam mislio da igram WOTLK zato sto mislim da je najbolji
    Edited: April 25, 2015

  5. Sada kada sam na forumu gore imam sledeće tabove:

    My Account Download Forum Bugtracker ARmory Logout

    Znači pritisneš Download i onda imaš da izabereš ekspanziju koju hoćeš. Slažem se sa tobom, najsređenija je WOTLK, i cata i MOP su puni bugova. Ako je ostalo kao kada sam ja igrao recimo svi dungeoni low levela na WOTLK rade. Ja sam bio prešao na catu, samo zato što je sagregas ostajao na cati nije bio potreban transfer itema.

    Da, koliko se sećam prvo moraš da skineš neki od torrenta ako ga već nemaš instaliranog na računaru.
    Edited: April 25, 2015

  6. Znaci torent treba skinem

    Ok
    Edited: April 26, 2015


  7. Ok. Da se mi vratimo predmetu teme. Neko zna odgovor na moje pitanje prilikom otvaranje teme - Kako da namestim da mi pamti moja podešavanja u interface.

  8. Imao sam ja taj problem.. problem je sa administratorom.. http://us.battle.net/wow/en/forum/topic/3881923389, googlaj malo vise ako ti to ne pomogne.. mada na tu foru je problem

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •