1. Nu pot juca pe sv pvp wotlk

    De curand am descarcat expansiunea Wotlk, m-am conectat si am creat un char.

    Dupa ce am intrat joc, exact dupa 1-2 minute, ma scoate !! Si de fiecare data, imi face asta.

    Cei care au avut aceasta problema, sa imi zica si mie ce trebuie sa fac sa scap de chestia asta.

  2. De curand am descarcat expansiunea Wotlk, m-am conectat si am creat un char.

    Dupa ce am intrat joc, exact dupa 1-2 minute, ma scoate !! Si de fiecare data, imi face asta.

    Cei care au avut aceasta problema, sa imi zica si mie ce trebuie sa fac sa scap de chestia asta.
    ai fc un ticket la vreun gm ei ar trb sa stie daca nu incearca si u sa dezactivezi jocu din firewall si antivirus poate astea te scot , poate nu sigur

  3. Am incercat sa joc cataclysm si la fel imi face...nu pot juca deloc, absolut deloc :) Imi arata in joc, toti jucatorii cu Unknown, jucatorii din guilda nu imi arata, cei del a friends la fel :) si apoi dupa 1-2 minute, ma scoate

    As scrie la un gm sau altcuiva daca as putea face un ticket dar nu am cum...

  4. Am incercat sa joc cataclysm si la fel imi face...nu pot juca deloc, absolut deloc :) Imi arata in joc, toti jucatorii cu Unknown, jucatorii din guilda nu imi arata, cei del a friends la fel :) si apoi dupa 1-2 minute, ma scoate

    As scrie la un gm sau altcuiva daca as putea face un ticket dar nu am cum...
    faci ticket pe site si inca cv sigur nu stai la camin sau cv de genu si ai porturi blocate?

  5. Eu nu stau la niciun camin...stau la mine acasa :) si nu folosesc net wifi ci netul de la rds ... am sters jocul si l-am rebagat iar, descarcat din alta parte...si la fel imi face

  6. Salut. Am patit si eu treaba asta cam acum 2 ani si am verificat toate posibilitatile. Pana la urma am descoperit ca providerul meu de internet imi filtra intrarile si iesirile de pachete.
    Am schimbat providerul so nu mai am treaba.

  7. La rds n-am auzit de problema asta deci nu ar avea cum sa fie. Cel mai sigur e de la firewalul antivirusului/windowsului care nu iti detecteaza semnaturile la executabil si ti-l blocheaza. Fa reguli in firewall de Allow si trebuie sa mearga.... sa faci si ticket pe site din timp ca sa primesti raspunsul cat mai repede.

  8. Deci trebuie sa inchid firewall sau sa reinstalez windows-ul?! Sau sa schimb antivirusul?! Eu am antivirusul Baidu si poate ca nu e bun si trebuie schimbat.

  9. Deci trebuie sa inchid firewall sau sa reinstalez windows-ul?! Sau sa schimb antivirusul?! Eu am antivirusul Baidu si poate ca nu e bun si trebuie schimbat.
    sau cum ziceam e posibil sa ai vreun port blocat si cand il aceseaza iti da crash:D in cazu asta trb sa suni la providerul de net si sa intrebi incearca sa dezactivezi firewallu si antivirusu

  10. Trebuie sa sun la RDS sa imi deblocheze portul?! Sa dezactive firewall la windows?!

  11. Daca nu esti asa avansat in ale calculatorului, ii poti da un disable la firewalul din windows si cel al antivirusului si sa incerci daca iti functioneaza. Antivirusul ala nu e bun de nici o culoare, foloseste si tu ceva mai serios cum ar fi kaspersky, avg, bitdefender. Poti sa suni si la rds dar ma indoiesc sa ai porturi blocate, rds nu face dinastea.

  12. De Avast ce parere aveti? Este bun de ceva? Maine am sa incerc sa dau disable la firewall dar o sa ma avertizeze frecvent cu el pt protectie. Daca o sa rezolv problema, sau nu, o sa va anunt. Un client de wow bun imi puteti recomanda de descarcare?

  13. De Avast ce parere aveti? Este bun de ceva? Maine am sa incerc sa dau disable la firewall dar o sa ma avertizeze frecvent cu el pt protectie. Daca o sa rezolv problema, sau nu, o sa va anunt. Un client de wow bun imi puteti recomanda de descarcare?
    eu recomand Nod32 daca reusesti sa il crackuiesti merge ff bine a luat locu 3 in top 2015 bitu a luat primu da e cam agresiv ... nu te lasa sa fac nimic si karspersky are aceiasi problema rupe ramu in 4:)) nu mai vb de hard avastu e cam meh e ca si cum ai zice ca ai antivirus da nu prea ai (toate antivirusurile free sunt panarama ) de aia sunt free pana la urma si client ial pe asta de aici nu este altu mai bun pt warmane

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •