1. May 1, 2015  

    Pandaren Unstuck

    Salut!

    Am un caracter - pandaren monk și la un moment a picat prin podea și a început să cadă la nesfârșit (sigur ați pățit și voi cel puțin o dată), după care a murit.
    Am așteptat cele 6 minute să dau resurrect ca să constat că fantoma cade și ea la nesfârșit.
    Am intrat pe cont să dau unstuck și primesc mesajul acesta: Your character does not have a faction, complete your faction selection quest.
    Ce pot să fac? A mai pățit cineva și știe vreo rezolvare?

    Mulțumesc!

  2. May 1, 2015  
    Foarte ciudat, nu am patit asa ceva. Cel mai bine vorbesti cu un gm sa iti dea respawn.

  3. May 2, 2015  
    Salut!

    Am un caracter - pandaren monk și la un moment a picat prin podea și a început să cadă la nesfârșit (sigur ați pățit și voi cel puțin o dată), după care a murit.
    Am așteptat cele 6 minute să dau resurrect ca să constat că fantoma cade și ea la nesfârșit.
    Am intrat pe cont să dau unstuck și primesc mesajul acesta: Your character does not have a faction, complete your faction selection quest.
    Ce pot să fac? A mai pățit cineva și știe vreo rezolvare?

    Mulțumesc!
    fii atent scrie asta /script RepopMe() exact ca aici si te respwneaza

  4. May 3, 2015  
    Salut!

    Am un caracter - pandaren monk și la un moment a picat prin podea și a început să cadă la nesfârșit (sigur ați pățit și voi cel puțin o dată), după care a murit.
    Am așteptat cele 6 minute să dau resurrect ca să constat că fantoma cade și ea la nesfârșit.
    Am intrat pe cont să dau unstuck și primesc mesajul acesta: Your character does not have a faction, complete your faction selection quest.
    Ce pot să fac? A mai pățit cineva și știe vreo rezolvare?

    Mulțumesc!
    Deschide un ticket in-game sau da-mi PM cu numele si realm-ul daca mai ai aceasta problema.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •