1. May 6, 2015  

    Blood Path - Horde PVE (Frostwolf)

    Spoiler: Show
    BLOOD PATH
    <Frostwolf , Horde-PVE>


    Cine suntem si ce dorim ?

    Guilda "Blood Path" a fost infiintata in urma unui proiect initiat de o mana de oameni . Linkul topicului original al proiectului il gasiti aici . Scopul nostru este de a aduna cat mai multi playeri romani intr-o singura guilda formand un mediu placut si relaxant pentru toti membrii sau viitoriii membri ai acestui guild.


    Cu ce ne ocupam ?

    Ne axam in mod special pe PVE-ul, mai exact progression-ul, pentru a putea termina tot contentul disponibil (sau scriptat ) pana la lansearea oficiala a WOD-ului pe Warmane.


    Ce dorim de la voi ?

    Cautam playeri seriosi ( simtul umorului e binevenit si el ) , axati pe PVE , care sa aiba experienta in aceasta ramanura.Pentru cei interesati de PVP nu avem restrictii dar obligatorie este pregatirea si/sau experienta in PVE.


    Alte Linkuri externe ( puteti da click pe poze ) :





    **De asemenea cei care doresc sa ni se alature pot completa un formular ( aici pe forum ) dupa modelul urmator :

    Cerere

    In-game name : Numele caracterului.
    In-game class and spec : Clasa si specul principal.
    Experienta : Experienta , ex: 3-4 ani.
    Motivul pentru care aplici : De ce doresti sa ni te alaturi.
    Altele/Secificatii : Poti completa daca mai ai ceva de spus.


    TOPIC INCHIS
    Edited: June 1, 2015

  2. May 6, 2015  
    Cerere

    In-game name : Holiony
    In-game class and spec : Warlock / Destro
    Experienta : In jur de 4 ani
    Motivul pentru care aplici : Imi place ideea pe care o prezentati
    Altele/Secificatii : -------------

    Edited: May 6, 2015

  3. May 6, 2015  
    eu iti urez bafta dar sincer.... am o intrebare cum planuiesti sa combini guildele romanesti prin creerea uneia noi adica serios akm cu a voastra sunt 7:)) si culmea doar una face pve... mai degraba se divizeaza decat se unesc playerii romani de pe frostwolf... however good job a iesit fain topicu btw

  4. May 7, 2015  
    @Tudor1595 Sa inteleg ca numai guilda ta face PVE. M-am mai explicat de cateva ori in topicul principal.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •