1. May 6, 2015  

    wod

    salutare, ce se mai stie de wod? a fost anuntat dar de ceva vreme nu se mai aude nimic ....

  2. May 6, 2015  
    Din cate stiu eu , nu prea pot lansa WOD fara sa se lase cu un proces din partea celor de la Blizz. Ma rog banuiesc ca o sa-i dea drumul dupa ce apare urmatoarea expansiune

  3. May 6, 2015  
    Warlords of Draenor
    April 16, 2015
    Warlords of Draenor public test realm has been delayed to overcome unforseen technical difficulties. As with any other expansion we have released in the past, a substantial amount of it must be playable or up to our standards. A closed test realm has been launched instead to further develope on. We will have further updates as we progress to a publicly available realm.
    Nu o sa se bage pe molten wod atata timp cat este pe blizz din cauza ca este un expansion care ruleaza si aduce bani. Cand se va lansa alt expansion automat wod va trece la cele terminate si va intra pe molten.

  4. May 7, 2015  
    Hoden are dreptate. Atat timp cat expansiunea ruleaza pe blizz cei de la warmane nu o pot lansa si pe serverul lor , asta daca nu doresc sa fie dati in judecata .

  5. May 7, 2015  
    Hoden are dreptate. Atat timp cat expansiunea ruleaza pe blizz cei de la warmane nu o pot lansa si pe serverul lor , asta daca nu doresc sa fie dati in judecata .
    o chestie pe care nu o stiti btw arena tournament avea acces de la blizzard direct sa aibe sv de wod atat timp cat e doar de pvp si nu are pve content deci este posibil sa dea drumu doar pvp si sa fie instant 100 sau sa mearga niste questuri dar sa nu fie nimic pve

  6. May 7, 2015  
    Am intrat si eu la momentul respectiv pe wod AT dar chiar nu imi placea, nici pvp-ul nu era de calitate.

  7. June 1, 2015  
    Dar macar mai lucreaza la "wod-ul lor" ca sa nu fie asa buguit cand se lanseaza?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •